Trwa ładowanie...

"Gotowanie z gwiazdami" podczas festiwalu Orange Kino Letnie Sopot

Share
"Gotowanie z gwiazdami" podczas festiwalu Orange Kino Letnie Sopot
Źródło: getty
d4g4urh

Najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane we współpracy z WFM Kuchnie zapraszają na filmowo-kulinarny cykl "Gotowanie z gwiazdami". Specjalnie dla Was, w każdy czwartek lipca, w kawiarni festiwalowej Koło Molo w Sopocie, Tomasz Jakubiak będzie gotował z gwiazdami polskiego kina.

Pierwsze spotkanie już 14 lipca, o godzinie 18:00. Gośćmi znanego kucharza będą: aktor Antoni Królikowski oraz raper i pasjonat kuchni Vienio.

Przekonajcie się sami, co nasze gwiazdy przygotują dla publiczności w festiwalowej Kuchni WFM. Podczas spotkania otwartego dla publiczności będzie można spróbować wszystkich dań przyrządzonych przez naszych kucharzy, a ich kulinarne propozycje będą dostępne w karcie kawiarni festiwalowej Koło Molo przez cały tydzień.

Tomasz Jakubiak - sybaryta, hedonista i jak sam mówi o sobie - rozkoszny grubasek, który tak bardzo kocha kobiety, że nauczył się gotować, żeby je w sobie rozkochać. Antek Królikowski – jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia, oceni smak potraw, które ugotują jego koledzy i opowie nam, co sam gotuje na co dzień. Vienio - słynny raper od lat promuje bogatą, zróżnicowaną dietę, gotując dla mieszkańców domów dziecka i znajomych, stając w szranki z gwiazdami w kulinarnych programach telewizyjnych.

To pierwsze spotkanie z cyklu “Gotowanie z gwiazdami”, kolejne już 21 i 28 lipca, a gośćmi Tomasza Jakubiaka będą kolejno Małgorzata Potocka oraz Katarzyna Glinka.

W przypadku złych warunków atmosferycznych na “Gotowanie z gwiazdami” zapraszamy do festiwalowego Let’s ART Concept Store na półpiętrze Państwowej Galerii Sztuki, wejście od tarasu Domu Zdrojowego.

d4g4urh

Podziel się opinią

Share
d4g4urh
d4g4urh