Trwa ładowanie...
21-08-2009 15:06

Gwiazda Reality Show podejrzana o makabryczne morderstwo.

Gwiazda Reality Show podejrzana o makabryczne morderstwo.
d3xq057
d3xq057

W Los Angeles odkryto makabryczne znalezisko. Z jednego ze śmietników wydobyto walizkę z ciałem modelki Jasmine Fiore, która specjalizowała się w pokazach bielizny.

Zaginięcie zostało zgłoszone przez jej męża Ryana Alexandra Jenkinsa w sobotę i od tego zajścia policja nie może się z nim skontaktować. Mężczyzna znany jest z reality show pod tytułem „Megan Wants a Millionaire”. Rzecznik Jenkinsa poinformował, że mężczyzna jest chętny do współpracy ze śledczymi. Modelkę ostatni raz widziano w piątek wieczorem w jej domu.

Według TMZ, Jenkins poznał swoją żonę w Las Vegas w barze ze striptizem, tuz po odpadnięciu z programu. Dwa dni później byli już małżeństwem.

Jenkins, który z pochodzenia jest Kanadyjczykiem mieszkającym w Calgary, z zawodu jest bankierem. Jak sam przyznał na swoim profilu na jednym z portali, jest miłośnikiem kobiet a każdą dziewczynę potrafi zamienić w księżniczkę.

Reality show, w którym brał udział, było pokazywane na kanale VH1. Warunkiem uczestnictwa w programie było posiadanie co najmniej miliona dolarów na koncie. Główną nagrodą była tytułowa Megan.

d3xq057
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xq057