Trwa ładowanie...
19-12-2013 16:33

Gwiazdor "Różowych lat siedemdziesiątych" przyjacielem córki Fidela Castro

Share
Gwiazdor "Różowych lat siedemdziesiątych" przyjacielem córki Fidela Castro
dz3pd4i

Wilmer Valderrama ("Różowe lata siedemdziesiąte") dołączył do obsady filmu "Castro's Daughter" w reżyserii Sary Siegel-Magness.

Dzieło przedstawi historię Aliny Fernandez, nieślubnej córki Fidela Castro, która przyszła na świat w 1956 roku. Przeciwna reżimowi ojca, podając się za hiszpańską turystkę, Fernandez zdołała uciec z Kuby na początku lat 90., a następnie wydała wspomnienia "Castro's Daughter: An Exile's Memoir of Cuba". Obecnie prowadzi w radiu w Miami program "Simplemente Alina".

Tytułową córkę Fidela Castro zagra Catalina Sandino Moreno ("Maria łaski pełna"). Wilmer Valderrama wcieli się w postać Eduardo, przyjaciela Fernandez z dzieciństwa, który był prześladowany przez reżim Castro i ostatecznie wydalony z Kuby w 1980 roku.

Autorami scenariusza do filmu są Bobby Moresco ("Crash") oraz Nilo Cruz, nagrodzony Pulitzerem autor dramatu "Anna in the Tropics". Sarah Siegel-Magness nie tylko zajmie się reżyserią, ale także wyprodukuje "Castro's Daughter".

Zdjęcia rozpoczną się pod koniec marca 2014 roku w Puerto Rico.

Wilmer Valderrama dołączył ostatnio do obsady serialu "From Dusk Till Dawn: The Series", którego autorem, reżyserem i producentem wykonawczym jest Robert Rodriguez.

dz3pd4i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz3pd4i
dz3pd4i