Trwa ładowanie...
d1ejbrp
Aktualności

Gwiazdor "Różowych lat siedemdziesiątych" przyjacielem córki Fidela Castro

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazdor "Różowych lat siedemdziesiątych" przyjacielem córki Fidela Castro
d1ejbrp

Wilmer Valderrama ("Różowe lata siedemdziesiąte") dołączył do obsady filmu "Castro's Daughter" w reżyserii Sary Siegel-Magness.

Dzieło przedstawi historię Aliny Fernandez, nieślubnej córki Fidela Castro, która przyszła na świat w 1956 roku. Przeciwna reżimowi ojca, podając się za hiszpańską turystkę, Fernandez zdołała uciec z Kuby na początku lat 90., a następnie wydała wspomnienia "Castro's Daughter: An Exile's Memoir of Cuba". Obecnie prowadzi w radiu w Miami program "Simplemente Alina".

Tytułową córkę Fidela Castro zagra Catalina Sandino Moreno ("Maria łaski pełna"). Wilmer Valderrama wcieli się w postać Eduardo, przyjaciela Fernandez z dzieciństwa, który był prześladowany przez reżim Castro i ostatecznie wydalony z Kuby w 1980 roku.

d1ejbrp

Autorami scenariusza do filmu są Bobby Moresco ("Crash") oraz Nilo Cruz, nagrodzony Pulitzerem autor dramatu "Anna in the Tropics". Sarah Siegel-Magness nie tylko zajmie się reżyserią, ale także wyprodukuje "Castro's Daughter".

Zdjęcia rozpoczną się pod koniec marca 2014 roku w Puerto Rico.

Wilmer Valderrama dołączył ostatnio do obsady serialu "From Dusk Till Dawn: The Series", którego autorem, reżyserem i producentem wykonawczym jest Robert Rodriguez.

d1ejbrp

Podziel się opinią

Share

d1ejbrp

d1ejbrp