Trwa ładowanie...
Megafon.pl

''Gwiezdne wojny'': Donald Glover chce być Lando Calrissianem na miarę swych oczekiwań

Świeżo upieczony laureat Złotego Globu, Donald Glover, opowiedział co nieco o roli Lando Calrissiana, którego zagra w filmie o "Hanie Solo".

Share
''Gwiezdne wojny'': Donald Glover chce być Lando Calrissianem na miarę swych oczekiwań
Źródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d4moaua

Przypomnijmy, że aktor i raper znany też pod pseudonimem Childish Gambino, zagra młodego Lando Calrissiana, którego oryginalnie w "Gwiezdnych wojnach" portretował Billy Dee Williams. Bohater, pierwotny właściciel Sokoła Millenium, znany jest z obrazów "Imperium kontratakuje" (1980) i "Powrót Jedi" (1983).

- Rola Lando to dla mnie wielkie sprawa - przekonuje artysta wyróżniony Złotym Globem za serial "Atlanta". - Jego figurka była moją pierwszą zabawką. Kiedy bierzesz się za tak kultową postać, nie jest łatwo, bo chcesz sprostać oczekiwaniom ludzi. Tak naprawdę jednak, możesz sprostać swoim oczekiwaniom. Jeśli chodzi o mnie i "Gwiezdne wojny" są one naprawdę wysokie. Zamierzam się jednak dobrze bawić. Reżyserzy - Christopher Miller i Phil Lord - są świetni i uwielbiam gościa, który gra Hana (Alden Ehrenreich)
.

d4moaua

Produkcja trafi do kin 25 maja 2018 roku i ma być otwarciem trylogii. Ehrenreich podobno podpisał kontakt z Disneyem na trzy produkcje.

Donald Glover przez kilka lat był scenarzystą "Rockefeller Plaza 30", później występował w sitcomie "Community", a ostatnio gra i tworzy bardzo dobrze odbierany własny serial "Atlanta". Można go było też podziwiać na dużym ekranie - w obrazach "Magic Mike XXL" i "Marsjaninie" Ridleya Scotta. Niedawno potwierdził udział w superprodukcji "Spider-Man: Homecoming". 2 grudnia ukazała się najnowsza płyta Amerykanina, "Awaken, My Love!".

d4moaua

Podziel się opinią

Share
d4moaua
d4moaua