Trwa ładowanie...
27-04-2007 07:02

Halle Berry złodziejką diamentów

Halle Berry złodziejką diamentówŹródło: AFP
d156feg
d156feg

Halle Berry zagra główną rolę w opartym na faktach filmie o Doris Payne, legendarnej złodziejce kosztowności.

Payne, dziś 75-letnia staruszka, przyszła na świat w ubogiej rodzinie i sama bardzo wcześnie została matką. Choć przyszło jej wychowywać dzieci samotnie, miała w życiu tylko jedną legalną pracę. Szybko zrezygnowała z zatrudnienia, kiedy odkryła, jak łatwo przychodzi jej wynoszenie drogocennych klejnotów z ekskluzywnych sklepów jubilerskich.

Metoda Doris była prosta: stonowany, elegancki strój, dobre maniery, wzruszająca historia mająca chwycić sprzedawcę za serce. Przymierzała pierścionki, porównywała kształt kamieni, długo nie mogąc się zdecydować, prosiła o demonstrowanie kolejnych kosztownych egzemplarzy. Aż wreszcie przychodził moment, kiedy ekspedient tracił kontrolę nad liczbą wyłożonych na ladę drobiazgów i sprytna klientka mogła swobodnie wyjść ze sklepu z jednym z pierścionków na palcu.

Payne dokonywała błyskotliwych kradzieży w salonach jubilerskich na całym świecie. Najczęściej uchodziły jej one na sucho. Wiele razy kończyły się w więzieniu.

Scenariusz do filmu napisze Eunetta T.Boone. Produkcją zajmie się Justin Berfield.

Halle Berry mogliśmy niedawno podziwiać w kolejnej części produkcji "X-Men". Wkrótce wejdzie na ekrany film "Ktoś zupełnie obcy", w którym wystąpi ona u boku Bruce'a Willisa.

d156feg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d156feg