Trwa ładowanie...
22-08-2002 02:00

Harrison Ford chce kolejnego syna

Harrison Ford chce kolejnego syna
d1d8lku
d1d8lku

60-letni Harrison Ford (zdj. AFP) znowu chce zostać ojcem - donosi amerykańskie pismo plotkarskie The National Enquirer.

Legendarny odtwórca roli Indiany Jonesa od pewnego czasu spotyka się ze znaną z serialu "Ally McBeal" aktorką Calistą Flockheart i chce zostać ojcem jej adoptowanego synka Liama.

Podobno Flockhart ma jednak pewne obawy z tym związane, gdyż nie wie jak syn przyjąłby ewentualny rozpad jej związku z Fordem.

Z jednej strony Calista byłaby zachwycona, gdyby Liam mówił do Harry'ego 'Tato!'. Z drugiej jednak strony co by się stało, gdyby ich związek po jakimś czasie się rozpadł? Wtedy ucierpiałby Liam, a to jest ostatnia rzecz, jakiej chciałaby Calista - mówi znajoma aktorki.

d1d8lku

Ford i Flockart poznali się w styczniu (2002), a od kwietnia coraz częściej przebąkują o małżeństwie. Calista nigdy wcześniej nie była równie szczęśliwa. Zachwyca ją, jak wiele uwagi Harrison poświęca Liamowi. Byłby z niego idealny ojciec, tym bardziej że ma spore doświadczenie - dodaje przyjaciółka aktorki.

Harrison Ford ma dwóch synów: 35-letniego Bena i 33-letniego Willa z małżeństwa z Mary Marquardt oraz 15-letniego syna Malcolma i 12-letnią córkę Georgię, których matką jest jego druga żona Melissa Mathison. Nawiasem mówiąc, gwiazdor musi najpierw sfinalizować rozwód z Melissą i dopiero potem będzie mógł pomyśleć o zawarciu kolejnego związku małżeńskiego.

d1d8lku
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d8lku