Trwa ładowanie...
d2qql7l
Aktualności

Hugh Jackman u boku Nicole Kidman

Share
Hugh Jackman u boku Nicole Kidman
d2qql7l

Hugh Jackman wystąpi wraz z Nicole Kidman w nowym obrazie Baza Luhrmanna.

Nowy projekt Luhrmanna będzie mieszanką akcji, romansu i przygody. Wydarzenia rozegrają się w północnej Australii podczas II wojny światowej. Bohaterką będzie odtwarzana przez Kidman angielska arystokratka, która odziedziczy ogromne ranczo. Wkrótce przyjdzie jej jednak zmierzyć się z potężnymi handlarzami bydła, którzy zechcą przejąć jej ziemie. Aby się przed nimi obronić, połączy siły z bohaterem, w którego wcieli się Jackman i wspólnie poprowadzą stado dwóch tysięcy krów przez setki kilometrów. Podczas tej wyprawy będą musieli stawić czoła nie tylko siłom surowej natury, ale i twardym prawom wojny.

Przygotowania do filmu rozpoczną się w październiku, produkcja ruszy w lutym 2007 roku.

d2qql7l

Jackman, będący obecnie jednaym z najbardziej pożądanych aktorów Hollywood, wybrał projekt Luhrmanna z wielu innych propozycji, które przedstawiono mu w ciągu ostatnich tygodni.

Umiejętności aktorskie gwiazdora można oglądać w wyświetlanym w polskich kinach obrazie 'X-Men: Ostatni bastion'. Na premierę oczekuje 'The Fountain' w reżyserii Darrena Aronofsky'ego, w którym Jackman pojawił się obok Rachel Weisz, a także 'Scoop' Woody'ego Allena.

ZOBACZ GALERIĘ HUGH JACKMANA ZOBACZ GALERIĘ NICOLE KIDMAN

d2qql7l

Podziel się opinią

Share
d2qql7l
d2qql7l