Trwa ładowanie...
d39kl46
Aktualności

Hugh Jackman żegna się z kultową rolą po 17 latach. "Logan: Wolverine" w kinach od 3 marca

Nominowany do Oscara Hugh Jackman („Les Miserables. Nędznicy”) po raz ostatni wciela się w rolę Logana: Wolverine’a, bohatera, który stał się legendą. Zobacz fragment nadchodzącego filmu, zanim wybierzesz się do kina.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hugh Jackman żegna się z kultową rolą po 17 latach. "Logan: Wolverine" w kinach od 3 marca
(Materiały prasowe)
d39kl46

W niedalekiej przyszłości zmęczony życiem Logan czuje się zagubiony w świecie, w którym zdziesiątkowani mutanci X-Men żyją na marginesie społeczności ludzkiej. W kryjówce przy granicy meksykańskiej opiekuje się schorowanym Charlesem Xavierem (Patrick Stewart – seria „Star Trek”), znanym jako Profesor X.

Wysiłki Logana, by ukryć się przed światem i ochronić swoje dziedzictwo, zostają zniweczone, gdy pojawia się młoda mutantka, ścigana przez mroczne siły. Profesor X przekonuje Logana, by wziął udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów.

d39kl46

Za kamerą filmu "Logan: Wolverine" stanął James Mangold („Spacer po linie”, „Tożsamość”), który pracował również nad scenariuszem ze Scottem Frankiem ("Raport mniejszości", "Wolverine") i Michaelem Greenem (serial "Herosi"). W obsadzie oprócz Jackmana, Stewarta i młodziutkiej Dafne Keen, wcielającej się w postać mutanki Laury, pojawili się tacy aktorzy jak Boyd Holbrook, Stephen Merchant i Richard E. Grant.

"Logan: Wolverine" to zamknięcie ważnego rozdziału w historii filmowych X-Menów. Ten film trzeba zobaczyć!

Obraz trafi do polskich kin 3 marca w wersji z polskimi napisami i dubbingiem.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d39kl46

Podziel się opinią

Share
d39kl46
d39kl46