Trwa ładowanie...
d5qc9kk

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d5qc9kk
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!" to komedia francuska z 2019 roku. Stery reżyserskie objął tutaj Phillipe de Chauveron, który zrealizował "Za jakie grzechy, dobry Boże?" (2014) – wielki hit nie tylko we Francji, ale również na świecie. W filmie ponownie pojawili się Christian Clavier oraz Chantal Lauby jako Claude i Marie Verneuil.

"I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!" – opis fabuły

W komedii "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!" spotykamy się z uwielbianymi bohaterami z pierwszej części. Claude i Marie Verneuil pogodzili się z faktem, że ich cztery córki wybrały mężów z innych krajów. Okazuje się, że małżonkowie nie są przygotowani na nowe wyzwanie. Ukochane córki chcą bowiem opuścić Francję. Claude zrobi wszystko, by pokazać zięciom uroki ojczyzny, a Marie będzie go wspierać w tym trudnym przedsięwzięciu.

Komedia "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!" to świetna propozycja na wieczór.

"I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!" – ciekawostki

  • Reżyserem komedii "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!" jest Philippe de Chauveron, który nie tylko stanął za kamerą pierwszej części, ale również nakręcił takie filmy jak: "Żona mojego partnera" (2005), "Wakacje z belframi" (2012), "Przymusowe lądowanie" (2016) oraz "Czym chata bogata!" (2017);
  • Christian Clavier od razu zgodził się ponownie wcielić w Claude'a Verneuila;
  • W filmie pojawiają się odniesienia do "Czasu Apokalipsy" (1979), "Czy ja mógłbym cię okłamać?" (1997) i "Wilka z Wall Street" (2013), a także seriali takich jak "Gra o tron" czy "Gomorra".
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
Tytuł oryginalny

Qu'est-ce qu'on a encore fait au bon Dieu?

Gatunek

Komedia

Kraj produkcji

Francja

Rok produkcji

2019

Data światowej premiery

30.01.2019

Data polskiej premiery

19.07.2019

Czas trwania

99 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Operator
Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5qc9kk
d5qc9kk
d5qc9kk