''Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia'': Zobacz w technologii 4DX!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia'': Zobacz w technologii 4DX!
(Materiały promocyjne)
WP

22 listopada na ekrany kin wejdzie druga część niezwykłej trylogii „Igrzyska Śmierci”, powstałej na podstawie powieści Suzanne Collins.

Ogromny sukces fantastycznej pierwszej części sprawił, że widzowie z niecierpliwością czekają, aby poznać dalsze losy walecznej Katniss. W kinie 4D będziemy mieli okazję sami wziąć udział w tej wciągającej, choć niebezpiecznej przygodzie.

Niezwykła trylogia Collins

WP

Igrzyska śmierci”, „W pierścieniu ognia”, „Kosogłos” – takie tytuły składają się na słynną trylogię Suzanne Collins, która zachwyciła czytelników na całym świecie. Nic dziwnego, że powieści doczekały się swoich filmowych ekranizacji – zrealizowana już pierwsza część stała się również prawdziwym kinowym przebojem. Autorka trylogii twierdzi, że podczas pisania książek inspiracją był dla niej mit o Minotaurze i Tezeuszu, a także niepokój związany z ingerencją mediów w życie prywatne ludzi np. programy typu reality show. W pierwszej części obserwujemy zmagania Katniss, pochodzącej z biednego dystryktu państwa Panem. Zastępując swoją młodszą siostrę, bierze ona udział w przymusowym corocznym turnieju – Głodowych Igrzyskach, podczas których młodzi ludzie zmuszeni są do walki ze sobą na śmierć i życie. Na jej drodze staje Peeta – między młodymi rywalami rodzi się uczucie.

„W pierścieniu ognia”

Jeśli myślimy, że wspólne zwycięstwo, którym Katniss i Peeta złamali dotychczasowe reguły gry, to koniec ich zmagań z bezwzględną władzą, to oczywiście się mylimy. To dopiero początek historii. W kolejnym filmie widzimy kontynuację wydarzeń z pierwszej części trylogii – młodzi zwycięzcy wyruszają na obowiązkowe Tournee Zwycięzców, podczas którego ich bunt zdaje się nieco słabnąć. Jednocześnie dopiero teraz zdają sobie sprawę z wagi swojego czynu, dowiadując się o zamieszkach, do których powstania się przyczynił. Wkrótce nadejdzie chwila prawdziwej próby – w trakcie jubileuszowych Igrzysk zmierzyć się będą musieli dotychczasowi zwycięzcy… W filmie występują m.in. Jennifer Lawrance, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth oraz Philip Seymour Hoffman.

Jeszcze więcej emocji

WP

Okrutna walka z rywalami, wrogimi władzami, samym sobą… W „Igrzyskach Śmierci” silnych emocji wbijających w fotel z pewnością nie zabraknie. Prawdziwych kinomaniaków i miłośników mocnych wrażeń zaprasza Cinema City Arkadia – w sali kinowej Škoda 4DX™ na własnej skórze poczujemy szybką akcję i znajdziemy się dosłownie w centrum wydarzeń. Idealna synchronizacja efektów specjalnych, przestrzennego obrazu oraz fabuły pozwalają zapomnieć na chwilę o tym, że siedzimy bezpiecznie w kinie... Przed nami wciągająca i niebezpieczna walka, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i wzruszających momentów, w których śmierć przeplata się z życiem.

Materiał powstał przy współpracy z Cinema City.

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP