Trwa ładowanie...
20-11-2013 16:54

''Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia'': Zobacz w technologii 4DX!

''Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia'': Zobacz w technologii 4DX!Źródło: Materiały promocyjne
d44j5sf
d44j5sf

22 listopada na ekrany kin wejdzie druga część niezwykłej trylogii „Igrzyska Śmierci”, powstałej na podstawie powieści Suzanne Collins.

Ogromny sukces fantastycznej pierwszej części sprawił, że widzowie z niecierpliwością czekają, aby poznać dalsze losy walecznej Katniss. W kinie 4D będziemy mieli okazję sami wziąć udział w tej wciągającej, choć niebezpiecznej przygodzie.

Niezwykła trylogia Collins

Igrzyska śmierci”, „W pierścieniu ognia”, „Kosogłos” – takie tytuły składają się na słynną trylogię Suzanne Collins, która zachwyciła czytelników na całym świecie. Nic dziwnego, że powieści doczekały się swoich filmowych ekranizacji – zrealizowana już pierwsza część stała się również prawdziwym kinowym przebojem. Autorka trylogii twierdzi, że podczas pisania książek inspiracją był dla niej mit o Minotaurze i Tezeuszu, a także niepokój związany z ingerencją mediów w życie prywatne ludzi np. programy typu reality show. W pierwszej części obserwujemy zmagania Katniss, pochodzącej z biednego dystryktu państwa Panem. Zastępując swoją młodszą siostrę, bierze ona udział w przymusowym corocznym turnieju – Głodowych Igrzyskach, podczas których młodzi ludzie zmuszeni są do walki ze sobą na śmierć i życie. Na jej drodze staje Peeta – między młodymi rywalami rodzi się uczucie.

„W pierścieniu ognia”

Jeśli myślimy, że wspólne zwycięstwo, którym Katniss i Peeta złamali dotychczasowe reguły gry, to koniec ich zmagań z bezwzględną władzą, to oczywiście się mylimy. To dopiero początek historii. W kolejnym filmie widzimy kontynuację wydarzeń z pierwszej części trylogii – młodzi zwycięzcy wyruszają na obowiązkowe Tournee Zwycięzców, podczas którego ich bunt zdaje się nieco słabnąć. Jednocześnie dopiero teraz zdają sobie sprawę z wagi swojego czynu, dowiadując się o zamieszkach, do których powstania się przyczynił. Wkrótce nadejdzie chwila prawdziwej próby – w trakcie jubileuszowych Igrzysk zmierzyć się będą musieli dotychczasowi zwycięzcy… W filmie występują m.in. Jennifer Lawrance, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth oraz Philip Seymour Hoffman.

Jeszcze więcej emocji

Okrutna walka z rywalami, wrogimi władzami, samym sobą… W „Igrzyskach Śmierci” silnych emocji wbijających w fotel z pewnością nie zabraknie. Prawdziwych kinomaniaków i miłośników mocnych wrażeń zaprasza Cinema City Arkadia – w sali kinowej Škoda 4DX™ na własnej skórze poczujemy szybką akcję i znajdziemy się dosłownie w centrum wydarzeń. Idealna synchronizacja efektów specjalnych, przestrzennego obrazu oraz fabuły pozwalają zapomnieć na chwilę o tym, że siedzimy bezpiecznie w kinie... Przed nami wciągająca i niebezpieczna walka, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i wzruszających momentów, w których śmierć przeplata się z życiem.

Materiał powstał przy współpracy z Cinema City.

d44j5sf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44j5sf