Trwa ładowanie...
d395bra
Aktualności

Jak Ibisz zarabia na chałturach?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz (Tomasz Jagodziński/newspix.pl)
d395bra

[

]( http://www.efakt.pl/Gwiazdy,kategoria,18.html )
Za poprowadzenie tylko jednej imprezy Krzysztof Ibisz (44 l.) mógłby zarobić nawet 50 tys. zł! Ale prezenter ma niższą stawkę? Dlaczego?

d395bra

Jeszcze mi się nie zdarzyło odmówić poprowadzenia programu, bo budżet był za niski -- wyznał w jednym z wywiadów Krzysztof Ibisz. Gospodarz "Jak oni śpiewają" podobnie podchodzi do prowadzenia imprez, za które inkasuje średnio 10 tys. zł!

-- Zamiast żądać horrendalnych kwot, Krzysiek woli brać mniej. Ale dzięki temu prowadzi więcej imprez, więc i tak wychodzi na swoje -- mówi nam znajomy prezentera. Za 10 tys. zł Ibisz poprowadził ostatnio galę boksu, podczas której na ringu rękawice skrzyżowali Tomasz Adamek i Andrzej Gołota. Jak udało się nam dowiedzieć, decyzję o poprowadzeniu gali prezenter podjął na kilka dni przed walką. -- Początkowo Krzysztofa zaproszono na walkę jako gościa. Niestety, Krzysiek odmówił, ponieważ na drugi dzień prowadził imprezę w centrum handlowym w Jaśle -- zdradza nasz informator. Ale gdy zadzwoniono do Ibisza, aby został gospodarzem wieczoru, zgodził się bez wahania. -- Nie negocjował nawet warunków finansowych. Przystał na to, co mu zaproponowano -- zdradza rozmówca.

I to właśnie dzięki takiemu podejściu do sprawy popularny prezenter tylko za prowadzenie imprez inkasuje w miesiącu ok. 150 tys. zł!

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

<a href="http://www.efakt.pl/Maz-nie-odchudza-Skrzyneckiej,artykuly,56730,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Mąż nie odchudza Skrzyneckiej

d395bra

Podziel się opinią

Share
d395bra
d395bra