Trwa ładowanie...
23-08-2006 11:33

James Gandolfini produkuje dla HBO

Share
James Gandolfini produkuje dla HBO
dyqgmcw

James Gandolfini podpisał 3-letni kontrakt producencki ze stacją HBO.

Kontrakt jest pierwszą tego typu umową gwiazdora "Rodziny Soprano", który razem ze swoim partnerem Alexem Ryanem uruchamia wytwórnię Attaboy Films. Na podstawie umowy Gandolfini będzie realizować programy dla HBO, a także korzystać z usług dystrybutora stacji, firmy Picturehouse, w przypadku projektów pełnometrażowych.

- "Rodzina Soprano" to był niezwykły serial, a utalentowany James Gandolfini w dużej mierze przyczynił się do jego sukcesu - powiedział Chris Albrecht, szef HBO. - Bardzo się cieszę, że pomimo zakończenia przygody z tym projektem będziemy kontynuować współpracę z Jamesem.

dyqgmcw

Gandolfini i Ryan pracują już nad obrazem biograficznym "Hemingway", do którego scenariusz napisała Barbara Turner. Za kamerą najprawdopodobniej stanie Philip Kaufman. Fabuła dotyczy romansu pisarza z korespondentką wojenną Marthą Gellhorn. Wśród innych projektów, którymi zajmie się Attaboy Films jest film dokumentalny "Occupation Iraq", powstający we współpracy z HBO Documentary Films.

Gwiazdor obecnie zaangażowany jest w pracę nad ostatnim sezonem "Rodziny Soprano". Niedawno ukończył zdjęcia do "Where the Wild Things Are". JAMES GANDOLFINI W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

dyqgmcw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyqgmcw
dyqgmcw