Trwa ładowanie...
d446bz6
Megafon.pl
Aktualności

Jennifer Lawrence będzie imprezującą Zeldą Fitzgerald

W planach jest już serial o Zeldzie Fitzgerald, co nie przeszkadza, by powstał także film. Kinową biografią ikony ery jazzu zainteresowali się Jennifer Lawrence i Ron Howard.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence (AFP)
d446bz6

Jennifer Lawrence oczywiście wcieli się w główną bohaterkę w obrazie zatytułowanym "Zelda". Ron Howards ma stanć za kamerą. Film powstanie na podstawie scenariusza Emmy Frost ("Biała królowa")

Zelda Fitzgerald była żoną amerykańskiego pisarza, Francisa Scotta Fitzgeralda, autora "Wielkiego Gatsby" i ówczesną celebrytką, znaną z zamiłowania do przyjęć. U kobiety zdiagnozowano później schizofrenię, Zginęła w pożarze w szpitalu w Asheville, w Karolinie Północnej.

Przypomnijmy, że Amazon pracuje nad serialem o Zeldzie Fitzgerald. W produkcji roboczo zatytułowanej "Z" wystąpić ma Christina Ricci.

d446bz6

Jennifer Lawrence ostatnio zagrała z Chrisem Prattem w romantycznej produkcji science fiction "Pasażerowie" ("Passengers"). Premiera kinowa filmu odbędzie się 25 grudnia.

Najnowsze dzieło Ron Howard, laureata Oscara za "Piękny umysł", to "Inferno". Obraz będący kolejną odsłoną ekranizacji prozy Dana Browna trafił do kin 14 października.

d446bz6

Podziel się opinią

Share

d446bz6

d446bz6