Trwa ładowanie...
d11j0ms
Aktualności

"Jesteś Bogiem": Zobacz zwiastun filmu o Paktofonice

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Jesteś Bogiem": Zobacz zwiastun filmu o Paktofonice
(Kino Świat)
d11j0ms

21 września na ekrany kin wejdzie „Jesteś Bogiem” - wyreżyserowany przez Leszka Dawida, nowy film producentów „Rewersu”, „Sali samobójców” i „Baby są jakieś inne”. Film opowiada o kulisach postania i działalności kultowej Paktofoniki.

Rewelacja festiwalu filmowego w Gdyni, porównywana przez krytykę do oscarowej „8 Mili”, uchodzi za najbardziej wyczekiwaną polską produkcję ostatniej dekady. Na miesiąc przed premierą film ma ponad 36 000 fanów na Facebooku, a jego zwiastun w zaledwie 10 godzin zanotował w serwisie Youtube ponad 44 000 obejrzeń.

Zwiastun filmu "Jesteś Bogiem"

„Jesteś Bogiem” to porywająca historia trójki założycieli zespołu Paktofonika, którzy - zawiązując „pakt przy dźwiękach głośnika" - nie podejrzewali, że staną się głosem kolejnych pokoleń młodych Polaków. W obsadzie najzdolniejsi aktorzy nowego pokolenia, nagrodzeni w Gdyni – Marcin Kowalczyk jako Magik (nagroda za profesjonalny debiut aktorski), Dawid Ogrodnik w roli Rahima (nagroda za drugoplanową rolę męską) i Tomasz Schuchardt (znany z „Chrztu" i „Yumy", nagroda za drugoplanową rolę męską) jako Fokus. Wspierają ich między innymi: Marcin Dorocińcki (Złote Lwy Festiwalu w Gdyni za role w „Róży” i „Rewersie”), Przemysław Bluszcz („Zero”, „Yuma”) i Arkadiusz Jakubik („Dom zły”).

d11j0ms

Zapraszamy również do obejrzenia trzech fragmentów "Jesteś Bogiem"

Fragment pierwszy

Fragment drugi

Fragment trzeci

Przeczytajcie naszą recenzję filmu "Jesteś Bogiem"Przeczytajcie naszą recenzję filmu "Jesteś Bogiem"

d11j0ms

Podziel się opinią

Share

d11j0ms

d11j0ms