Trwa ładowanie...
14-12-2006 11:01

Joanna Brodzik w prezencie na Wigilię

Joanna Brodzik w prezencie na Wigilię
d2mjusl
d2mjusl

24. grudnia o godz. 11.00 na antenie telewizyjnej "Dwójki" zadebiutuje autorski program Joanny Brodzik - 'Dookoła siebie'.

W programie Brodzik zamierza portretować współczesność pokazując ją jako 'niekończący się ciąg okazji do osobistego rozwoju'. Mottem programu jest „Nikt nie może przeszkodzić ci w tym, by być lepszym”.

„Dookoła siebie” to rodzaj magazynu, realizowanego metodą filmową w różnych miejscach, wywiady z gośćmi, ekspertami z dziedzin, o których będzie mowa w programie, uczestniczenie w specjalnie przygotowanych kursach i szkoleniach, opinie za i przeciw, różne punkty widzenia na sprawy i problemy ludzi oraz metody ich rozwiązywania.

d2mjusl

Emisja pierwszego docinka poświęconego relacji człowiek-zwierzę w Wigilię 24 grudnia o godz. 11.00. Dowiemy się, jak ważnym elementem naszego środowiska są zwierzęta. Gościem programu będzie Dunka Kirsten Helming, która posługuje się specyficzną formą telepatii.

Kolejne odcinki programu planowane są od kwietnia 2007 w niedziele o godz. 10.10 (co dwa tygodnie)
, a poświęcone będą takim zagadnieniom jak: mind mapping, coaching, medytacja, programowanie neurolingwistyczne, kreowanie wizerunku czy ezoteryka.

d2mjusl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mjusl