Trwa ładowanie...
02-04-2010 12:09

Joanna Jabłczyńska chce zostać podróżniczką

Joanna Jabłczyńska chce zostać podróżniczką
d3gqskf
d3gqskf

[

]( http://www.fakt.pl/Gwiazdy,kategoria,18.html )
Obowiązki zawodowe nie pozwalają *Joannie Jabłczyńskiej na długie i dalekie podróże. Aktorka kombinuje więc, jak połączyć przyjemne z pożytecznym.*

Gwiazda „Na Wspólnej” chce zostać drugą Martyną Wojciechowską. Joasia Jabłczyńska wyjawiła nam, że chciałaby podróżować z kamerą. I tak zarabiać na życie.

d3gqskf

– Jeśli miałabym możliwość zrealizowania programu podróżniczego, to gotowa jestem rzucić wszystkie inne zajęcia – mówi nam Joasia. – Kocham moje życie, ale ciągle pracuje i nie mam wiele czasu na podróże. Mogę się wyrwać najwyżej na tydzień. Bardzo żałuję, że nie mogę poświęcić więcej czasu na tę pasję – dodaje. Bo to właśnie z powodu natłoku obowiązków Jabłczyńska nie ma jeszcze zbyt dużych doświadczeń podróżniczych. Na razie dotarła do Kenii.

– Byłam tam tydzień i był to wyjazd życia – mówi z przejęciem aktorka. Jakie części globu chciałaby odwiedzić teraz? – Najbardziej interesują mnie odległe kraje. Im dalej od Polski, tym lepiej. Bardzo bym chciała polecieć do Ameryki Południowej. Od zawsze, w zasadzie od maleńkości, marzy mi się Australia. I ostatnio przyszła mi do głowy Japonia – opowiada.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Trudne chwile Koroniewskiej i Dowbora

d3gqskf

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gqskf