Trwa ładowanie...
d1b8meu
Aktualności

Julia Roberts i Emily Watson premierowo w Cinemanie!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
plakat do filmu ""Świetliki w ogrodzie""
plakat do filmu ""Świetliki w ogrodzie""
d1b8meu

W każdy piątek Cineman zaprasza do kina internetowego na cykl premier filmowych, dostępnych wyłącznie na www.cineman.pl! Cineman jako jedyny pokaże filmy, które nie były jeszcze nigdy prezentowane w Polsce, zarówno w kinach jak i na DVD.

Kolejnym filmem cyklu jest prezentowany na ubiegłorocznym Festiwalu w Berlinie, przejmujący dramat "Świetliki w ogrodzie" z gwiazdorską obsadą – Julią Roberts, Emily Watson, Willemem Dafoe, Ryanem Reynoldsem oraz Carrie-Anne Moss.

Historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach z życia twórcy filmu, Dennisa Lee, dla których punktem wyjścia jest tragiczny wypadek, budzący wiele ukrytych wspomnień z przeszłości i wystawiający na próbę dotychczasowe relacje rodzinne. W Kinie Cinemana nadal dostępna jest zeszłotygodniowa absolutna premiera – trzymający w napięciu thriller z Laurencem Fishburnem "Za cenę bólu".

d1b8meu

Cineman zaprasza także do obejrzenia innych nowych pozycji m.in. nominowanego do Złotej Palmy, zdobywcy Nagrody Jury Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes dla najlepszego filmu 2006 roku dramatu "Red Road" w reżyserii Andrei Arnold.

Kolejną tego tygodniową nowością jest komedia "Kłopotliwy transport" ze znanym z "Zagubionych" i "Władcy Pierścieni" Dominickiem Monaghanem.

Ponadto każdy użytkownik Internetu, który wejdzie na portal Kina będzie mógł wybierać spośród ponad 260 pozycji filmowych, dostępnych na portalu. Już dziś można obejrzeć takie hity, jak: "P.S. Kocham Cię", "Step Up 2: The Streets", "Jeszcze raz", "Babel", "Artur i Minimki", "Michael Clayton", "Step Up – taniec zmysłów", "Miłość w czasach zarazy", "Miss Potter", "Job, czyli ostatnia szara komórka", czy też "Tajemnica Brokeback Mountain".

d1b8meu

Podziel się opinią

Share
d1b8meu
d1b8meu