Trwa ładowanie...
d3q2enf

Świąteczny kalendarz

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d3q2enf
Film "Świąteczny kalendarz" to ciepła i przyjemna propozycja filmowa na świąteczny wieczór. Sprężyną wydarzeń w produkcji jest magiczny kalendarz świąteczny.
3
1
Share
"Świąteczny kalendarz" to komedia romantyczna na święta Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, Fot: Netflix

Świąteczny kalendarz – zarys fabuły

Główną bohaterką filmu "Świąteczny kalendarz" jest Abby Sutton, młoda fotografka, której nie za bardzo wiedzie się w życiu. Do tego, gdy zbliża się gwiazdka, jej dziadek ofiaruje jej najmniej praktyczny i potrzebny przedmiot na świecie – kalendarz świąteczny w formie domku. Abby, choć zawiedziona podarkiem, przyjmuje go i stawia na półce.

Akcja filmu "Świąteczny kalendarz" potoczy się jednak jak lawina. Okaże się bowiem, że kalendarz ma magiczną moc przepowiadania przyszłości. Za każdym razem, gdy otworzą się drzwiczki domku i pojawi figurka, sugerowane wydarzenie sprawdzi się w rzeczywistości. Czy to da samotnej Abby szansę na poznanie wybranka serca? A może miłość życia jest blisko niej od dawna?

Świąteczny kalendarz – ciekawostki

  • Odtwórcą roli Ty'a, chłopaka, którego poznaje główna bohaterka filmu "Świąteczny kalendarz", jest Ethan Peck, wnuk wielkiej gwiazdy Hollywood, Gregory'ego Pecka.
  • W filmie "Świąteczny kalendarz" wystąpili reżyser i producent obrazu. Bradley Walsh i David Anselmo pojawiają się w scenie z teatru w rolach widzów uciszających Josha i Fernando.
  • Gdy w jednej ze scen Fernando rozmawia z Abby przez telefon, w telewizji wyświetlany jest film "Świąteczny spadek", film Netflixa z 2017 roku.
  • "Świąteczny kalendarz" to film Netflixa i na tej platformie jest dostępny.

Zobacz również inne najlepsze filmy o świętach 2018.

d3q2enf
Świąteczny kalendarz
Tytuł oryginalny

The Holiday Calendar

Gatunek

komedia romantyczna,

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

02.11.2018

Czas trwania

95 min.

Obsada

Podziel się opinią

3
1
Share
d3q2enf
d3q2enf
d3q2enf
d3q2enf