WP
WP

Świąteczny kalendarz - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Film "Świąteczny kalendarz" to ciepła i przyjemna propozycja filmowa na świąteczny wieczór. Sprężyną wydarzeń w produkcji jest magiczny kalendarz świąteczny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP
"Świąteczny kalendarz" to komedia romantyczna na święta Youtube.com - stopklatki
Podziel się

Świąteczny kalendarz – zarys fabuły

Główną bohaterką filmu "Świąteczny kalendarz" jest Abby Sutton, młoda fotografka, której nie za bardzo wiedzie się w życiu. Do tego, gdy zbliża się gwiazdka, jej dziadek ofiaruje jej najmniej praktyczny i potrzebny przedmiot na świecie – kalendarz świąteczny w formie domku. Abby, choć zawiedziona podarkiem, przyjmuje go i stawia na półce.

Akcja filmu "Świąteczny kalendarz" potoczy się jednak jak lawina. Okaże się bowiem, że kalendarz ma magiczną moc przepowiadania przyszłości. Za każdym razem, gdy otworzą się drzwiczki domku i pojawi figurka, sugerowane wydarzenie sprawdzi się w rzeczywistości. Czy to da samotnej Abby szansę na poznanie wybranka serca? A może miłość życia jest blisko niej od dawna?

WP

Świąteczny kalendarz – ciekawostki

  • Odtwórcą roli Ty'a, chłopaka, którego poznaje główna bohaterka filmu "Świąteczny kalendarz", jest Ethan Peck, wnuk wielkiej gwiazdy Hollywood, Gregory'ego Pecka.
  • W filmie "Świąteczny kalendarz" wystąpili reżyser i producent obrazu. Bradley Walsh i David Anselmo pojawiają się w scenie z teatru w rolach widzów uciszających Josha i Fernando.
  • Gdy w jednej ze scen Fernando rozmawia z Abby przez telefon, w telewizji wyświetlany jest film "Świąteczny spadek", film Netflixa z 2017 roku.
  • "Świąteczny kalendarz" to film Netflixa i na tej platformie jest dostępny.

Zobacz również inne najlepsze filmy o świętach 2018.

Tytuł oryginalny

The Holiday Calendar

Gatunek

komedia romantyczna,

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

02.11.2018

Czas trwania

95 min.

Obsada
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
WP
WP