Trwa ładowanie...
katarzyna figura
22-03-2010 10:37

Katarzyna Figura: Ona zniewala figurą!

Tak figlarne spojrzenie potrafi oczarować niejednego pana.

Katarzyna Figura: Ona zniewala figurą!Źródło: Kapif.pl
d4elq1z
d4elq1z

Czy za tajemniczym uśmiechem Katarzyny Figury (48 l.), która pokazała się ostatnio w objęciach przystojnego bruneta, kryje się coś więcej? Nie od dziś wiadomo, że pięknym krągłościom aktorki nie sposób się oprzeć. Tak więc mąż pani Kasi musi uważać, bo ktoś może porwać mu urodziwą żonę.

Seksownie zachrypnięty głos, ponętne kształty i uśmiech, który potrafi zniewolić. Katarzyna Figura posiada wszelkie kobiece atuty. W końcu nie bez przyczyny uznano ją za symbol seksu. Nasz fotoreporter spotkał artystkę, gdy w objęciach młodego mężczyzny przechadzała się po centrum handlowym. Pani Kasia promieniała szczęściem! Co lub kto za tym stoi?

Jak dowiedział się Fakt, w życiu aktorki nastąpiły poważne zmiany. Jej mąż – Kai Schoenhals ( 45 l.) rzadko bywa w Polsce, powodem są sprawy zawodowe w USA. Para coraz bardziej oddala się więc od siebie. Choć Figura ciągle zaprzecza plotkom o rozstaniu, to na salonach coraz częściej mówi się, że to małżeństwo tak naprawdę już nie istnieje.

Być może aktorka miała już dość samotności – bo jak dowiedział się Fakt – poznała ostatnio u swych przyjaciół młodego mężczyznę i ... zaiskrzyło. Od pewnego czasu są podobno nierozłączni, a Pani Kasia myśli nawet o rozwodzie. Figura to wciąż bardzo atrakcyjna kobieta. Kręcący się wokół niej panowie nikogo więc nie dziwią. Czyżby właśnie ten zdobył serce pięknej aktorki?

d4elq1z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4elq1z