Trwa ładowanie...
d1e2n9k
Aktualności

Kate Hudson ostrzega reporterów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate Hudson ostrzega reporterów
d1e2n9k

Kate Hudson ostrzegła fotoreporterów, by nie robili zdjęć jej synowi.

Aktorka jest matką 2-letniego chłopca, Rydera Russella. Ojciem jest mąż artystki, wokalista Black Crowes, Chris Robinson.

- Jedyna rzecz jaka mnie irytuje dotyczy mojego syna - wyznała Hudson. - On nie wie jeszcze czego chce. Ma dwa latka. Nie wybierał sobie takiego stylu życia i dlatego sądzę, że to jest nie fair.

d1e2n9k

Hudson na podstawie własnych doświadczeń z dzieciństwa jest w stanie ocenić wpływ obecności kamer na życie dziecka. Jej matka, Goldie Hawn rozwiodła się z ojcem Hudson niedługo po narodzinach aktorki, po czym związała się z Kurtem Russellem. To właśnie Russella Hudson uważa za ojca i wspomina teraz jego ostre podejście do fotoreporterów.

- On zawsze powtarzał, że z jego dziećmi tak nie można robić - opowiada aktorka. - I nikt nigdy nie robił nam zdjęć. Jedyny raz zdarzyło się coś takiego na lotnisku Heathrow. Wystraszyło mnie to, bo było bardzo dziwne.

Kate Hudson zagrała ostatnio komedii romantycznej "Ja, Ty i On". Obraz wejdzie do kin w Polsce 29 września. KATE HUDSON W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d1e2n9k

Podziel się opinią

Share
d1e2n9k
d1e2n9k