Trwa ładowanie...

Kate Hudson ostrzega reporterów

Share
Kate Hudson ostrzega reporterów
d2wmygp

Kate Hudson ostrzegła fotoreporterów, by nie robili zdjęć jej synowi.

Aktorka jest matką 2-letniego chłopca, Rydera Russella. Ojciem jest mąż artystki, wokalista Black Crowes, Chris Robinson.

- Jedyna rzecz jaka mnie irytuje dotyczy mojego syna - wyznała Hudson. - On nie wie jeszcze czego chce. Ma dwa latka. Nie wybierał sobie takiego stylu życia i dlatego sądzę, że to jest nie fair.

d2wmygp

Hudson na podstawie własnych doświadczeń z dzieciństwa jest w stanie ocenić wpływ obecności kamer na życie dziecka. Jej matka, Goldie Hawn rozwiodła się z ojcem Hudson niedługo po narodzinach aktorki, po czym związała się z Kurtem Russellem. To właśnie Russella Hudson uważa za ojca i wspomina teraz jego ostre podejście do fotoreporterów.

- On zawsze powtarzał, że z jego dziećmi tak nie można robić - opowiada aktorka. - I nikt nigdy nie robił nam zdjęć. Jedyny raz zdarzyło się coś takiego na lotnisku Heathrow. Wystraszyło mnie to, bo było bardzo dziwne.

Kate Hudson zagrała ostatnio komedii romantycznej "Ja, Ty i On". Obraz wejdzie do kin w Polsce 29 września. KATE HUDSON W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d2wmygp

Podziel się opinią

Share
d2wmygp
d2wmygp