Trwa ładowanie...
d33vs4k

Kiedy się pojawiłaś

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
1
d33vs4k
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Kiedy się pojawiłaś" to wzruszający melodramat dla nastolatków z 2019 roku. Stery reżyserskie objął Peter Hutching. W obsadzie "Kiedy się pojawiłaś" są takie gwiazdy seriali dla nastolatków jak Maise Williams, Asa Butterfield, Nina Dobrev oraz Tyler Hoechlin.

Kiedy się pojawiłaś – opis fabuły

Główny bohater filmu dramatycznego "Kiedy się pojawiłaś" – Calvin Lewis – pracuje na lotnisku jako bagażowy. Chłopaka prześladuje przeczucie, że wkrótce umrze. Lekarz Calvina uważa, że jest po prostu hipochondrykiem. Postanawia wysłać go na spotkania dla osób chorych na raka, by chłopak docenił życie.

Tam właśnie Calvin poznaje nastoletnią Skye Aitken, która dowiedziała się, że jest śmiertelnie chora. Na zajęciach tworzy listę rzeczy, jakie chciałaby zrobić, zanim odejdzie. Tymczasem Calvin nie wie, co zawrzeć na swojej liście. Skye i Calvin zaczynają rozmawiać. Wkrótce chłopak decyduje się pomóc dziewczynie zrealizować wszystkie marzenia. Jednocześnie Skye pomaga Calvinowi się przełamać, by porozmawiał ze stewardessą Izzy, w której jest zakochany.

Film "Kiedy się pojawiłaś" to zarówno zabawna, jak i wzruszająca historia o miłości oraz życiu.

Kiedy się pojawiłaś – ciekawostki

  • Reżyserem dramatu dla nastolatków "Kiedy się pojawiłaś" jest Peter Hutchings, który stanął za kamerą "Rhymes with Banana" (2012) i "Buntu wyrzutków" (2017). Poza tym napisał scenariusz do filmu familijnego "Ostatni strażnicy" (2013);
  • Na potrzeby roli w filmie "Kiedy się pojawiłaś" Maisie Williams zdecydowała się ogolić głowę. Dlatego nosiła perukę w ostatnim sezonie "Gry o tron";
  • Asa Butterfield grał w filmie "Zakochany geniusz" (2018) z przyjaciółką Maisie Williams – Sophie Turner;
  • Skye nosi w filmie długie sznurowane conversy. Był to pomysł Maisie;
  • Zarówno Skye, jak i Arya z "Gry o tron" (obie postaci odgrywane przez Maisie Williams) miały specjalne listy życzeń;
  • Zdjęcia do filmu dla młodzieży "Kiedy się pojawiłaś" były kręcone w jednej z dzielnic Nowego Jorku, a także na lotnisku w Alabamie.
Kiedy się pojawiłaś
Tytuł oryginalny

Then came you

Gatunek

Dramat

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2019

Data światowej premiery

12.10.2018

Data polskiej premiery

01.03.2019

Czas trwania

97 min.

Muzyka
Operator
Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33vs4k
d33vs4k
d33vs4k