Trwa ładowanie...
17-10-2016 12:15

"Kogel-mogel": Ilona Łepkowska o trzeciej części kultowej komedii. Czego możemy się spodziewać? [WIDEO]

- Już w tej chwili się trzęsę ze strachu. Za każdym razem, kiedy „Kogel-mogel” jest puszczany w telewizji, ma wielką publiczność. Myślę sobie: „Boże, czy dam radę napisać coś, co choćby w części będzie tak samo lubiane?” – zdradziła w rozmowie z WP Ilona Łepkowska.

d2hah9f
d2hah9f

O pisaniu scenariusza trzeciej części „Kogla-mogla” Ilona Łepkowska mówiła już rok temu. Niedawno jeden z tabloidów podał, że autorka ma już zarys i plan historii. Korzystając z okazji postanowiliśmy dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. W rozmowie z Piotrem Grabarczykiem pisarka zdradziła m.in. swoje obawy związane z kontynuacją komedii oraz opowiedziała o możliwej obsadzie sequela.

Pod koniec września pojawiała się informacja, że do roli Kasi powróci Grażyna Błęcka-Kolska. Do tej pory aktorka oficjalnie nie potwierdziła swojego angażu. Jednak w kontekście ostatnich słów Łepkowskiej jej udział wydaje się niemal pewny.

Zdzisław Wardejn oraz Jolanta Nowak na planie „Galimatias, czyli kogel-mogel II” East News
Zdzisław Wardejn oraz Jolanta Nowak na planie „Galimatias, czyli kogel-mogel II” Źródło: East News, fot: eastnews
Kadr z filmu ''Galimatias, czyli kogel-mogel II'' zdjęcie opublikowano w serwisie filmpolski.pl
Kadr z filmu ''Galimatias, czyli kogel-mogel II'' Źródło: zdjęcie opublikowano w serwisie filmpolski.pl, fot: zdjęcie opublikowano w serwisie filmpolski.pl
d2hah9f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hah9f