Trwa ładowanie...
d1m9nd6

Koniec zdjęć do erotycznego dramatu z Marcinem Dorocińskim

Share
d1m9nd6

Zakończyły się zdjęcia do filmu "Kobieta, która pragnęła mężczyzny", erotycznego dramatu z Marcinem Dorocińskim i duńską aktorką Sonją Richter, znaną z głównej roli w filmie "Otwarte serca".

Ekipa, na której czele stał reżyser Per Fly pracowała w Kopenhadze, Paryżu i w Warszawie. Za przedsięwzięcie odpowiada duński producent Ib Tardini, twórca m.in. "Włoskiego dla początkujących". Ze strony polskiej producentem jest Zentropa Polska, oddział duńskiej firmy produkcyjnej, odpowiedzialnej m.in. za filmy Larsa von Triera.

"Kobieta, która pragnęła mężczyzny" opowiada o świecie kobiecych fantazji i erotycznych pragnień. Bohaterką jest młoda Dunka - uznana artystka, fotograf mody; ciągle na walizkach między kolejnymi sesjami na całym świecie.

Przypadkowo spotkany w Paryżu mężczyzna (w tej roli Marcin Dorociński) budzi w niej niezwykle silną namiętność. Intensywność tego romansu sprawia, że sens całego jej dotychczasowego życia staje pod znakiem zapytania. Niezwykle śmiałe sceny erotyczne przywołują na myśl "Intymność" Patrice Chereau i "Ostatnie tango w Paryżu" Bertolucciego. Jednak w "Kobiecie, która pragnęła mężczyzny" to Warszawa jest miejscem seksualnej obsesji bohaterów.

Obraz "Kobieta, która pragnęła mężczyzny" trafi do kin na całym świecie w pierwszej połowie przyszłego roku.

d1m9nd6

Podziel się opinią

Share
d1m9nd6
d1m9nd6