Trwa ładowanie...
d1a92i3
Aktualności

Kontrowersyjna Czwórka

Share
Kontrowersyjna Czwórka
d1a92i3

TV 4 chce szokować widzów. Kanał wprowadza do swojej ramówki satyryczny magazyn rozrywkowy 'Czułe dranie'. Autorem scenariusza i producentem programu jest twórca Antylisty Michał Figurski.

Format nie ma sztywno sprecyzowanej formuły. Jego założeniem jest komentowanie absurdów rzeczywistości. Twórcy show zapewniają, że będą testować zjawiska nigdy wcześniej nie testowane, upokarzać niewolników i prezentować dania z najpyszniejszych polityków w kraju czy sporządzać lalki voodoo z dodatkiem materiału DNA wyrazistych postaci publicznych.

–Pomysł programu rodził się długo i etapami. Prośbę opracowania ciekawego formatu skierował się do mnie szef telewizyjnej Czwórki. Tak powstała wypadkowa wszystkich pomysłów, które przyszyły mi do głowy podczas obecności w Antyradiu- tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Michał Figurski.

d1a92i3

Kluczowym elementem każdego odcinka będzie rozmowa z zaproszonym gościem.

W filmowych materiałach zostaną zaprezentowane najbardziej skandaliczne wątki z ich życia i twórczości. Pierwsze dwa wydania uświetnią Maciej Maleńczuk i Jerzy Urban. -Pierwszy z nich jest uosobieniem czułego, inteligentnego faceta, drugi jest znany ze swojej bezkompromisowości- opowiada Figurski.

Program będzie nadawany na żywo, we wtorki i środy od 22.30. Magazyn zostanie podzielony na dwie części.

-Pierwsza poruszać będzie tematy lekkostrawne, prezentować białe i czarne strony rzeczywistości- tłumaczy autor scenariusza.

Druga nadawana w czasie chronionym po godzinie 23. ( ze zmodyfikowanym tytułem „Nieczułe dranie”) omówi zagadnienia, które nie będą miały swojego krystalicznego finału. Gospodarzami wtorkowych wydań będą Przemysław Frankowski i Witold Odrobina; w środy show poprowadzą Ula Kaczyńska i Paweł Loroch. We wszystkich odcinkach pojawi się też Paulina Jaskólska. Premiera 3 kwietnia w TV4.

d1a92i3

Podziel się opinią

Share
d1a92i3
d1a92i3