Trwa ładowanie...

Kontrowersyjna Dakota Fanning

Share
Kontrowersyjna Dakota Fanning
dmlj06g

Projekt "Hounddog", w którym 12-letnia Dakota Fanning pojawia się w scenie gwałtu wzbudza coraz więcej kontrowersji.

Dakota Fanning wciela się w molestowaną seksualnie nastolatkę, która szuka ucieczki przed horrorem w świecie muzyki Elvisa Presleya. Matka młodej aktorki i jej agent liczą, że rola przyniesie dziewczynce Oscara, jednak pojawiły się liczne głosy krytyczne, sugerujące, że film może mieć negatywny wpływ na dzieciństwo aktorki.

- Fabuła tego filmu jest wyjątkowo niepokojąca - zauważył rzecznik prasowy organizacji Citizens Against Child Abuse. - Oceny dokonamy dopiero po seansie, ale doświadczenie podpowiada nam, że bez względu na przesłanie obraz wzbudzi także negatywne zainteresowanie.

dmlj06g

- Film jest wybuchowy w każdym znaczeniu tego słowa - potwierdziła osoba związana z produkcją. - Sądzę, że zszokuje wielu ludzi ze względu na sceny gwałtu i te, w których Dakota jest rozebrana. Może stać się kultowym klasykiem z mnóstwem nagród. Dakota wykazała się niesamowitą odwagą biorąc udział w scenach, z których wycofałaby się niejedna dorosła aktorka. Sądzę, że wiele osób na planie zastanawiało się, jakby się czuli, gdyby to ich córka grała taką rolę.

W tym niezależnym dramacie obok Fanning grają David Morse i Robin Wright Penn. Za kamerą stoi Deborah Kampmeier, która jest także autorką scenariusza. Akcja rozgrywa się w na południu USA.

dmlj06g

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmlj06g
dmlj06g