Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
06-02-2017 14:07

Kto poleci z Mikołajem Roznerskim helikopterem? Niezwykły konkurs Multikina z okazji premiery filmu ''Ciemniejsza strona Greya''

Pamiętasz scenę lotu helikopterem z filmu „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, gdy główny bohater zabrał na pokład swoją partnerkę Anastasię Steele? Każdy, kto chciałby przeżyć taka przygodę i odbyć lot helikopterem nad Warszawą z aktorem Mikołajem Roznerskim może wziąć udział w konkursie Multikina.

Artykuł sponsorowanyArtykuł sponsorowany
Kto poleci z Mikołajem Roznerskim helikopterem? Niezwykły konkurs Multikina z okazji premiery filmu ''Ciemniejsza strona Greya''Źródło: Materiały prasowe
d350gmi
d350gmi

9 lutego w sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo „Ciemniejszą stronę Greya”, a 10. lutego film wejdzie na ekrany kin. Z okazji tej premiery Multikino przygotowało konkurs, w którym można wygrać przelot helikopterem (Sky Poland) nad Warszawą z Mikołajem Roznerskim oraz karty podarunkowe na produkty God Save Queens. Ponadto każdy z uczestników konkursu otrzyma kod zniżkowy na zestaw Oscar do realizacji w sieci kin Multikino. Konkurs jest prowadzony przy użyciu ChatBota na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com.

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na Fan Page Multikino w serwisie Facebook.com, wysłać wiadomość prywatną o treści „Hey Grey” i rozpocząć rozmowę z automatycznym botem w aplikacji Facebook Messenger lub wiadomości prywatnej na urządzeniach desktop. Podczas rozmowy Bot poprosi o akceptację regulaminu oraz zada pytanie konkursowe, na które należy udzielić odpowiedzi w treści czatu.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Konkurs na ChatBocie na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com trwa od 1. do 14. lutego br. Wyniki zostaną ogłoszone 15. lutego br. ChatBot poinformuje zwycięzców poprzez wysłanie wiadomości prywatnej w serwisie Facebook.com.

Artykuł sponsorowany
d350gmi

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d350gmi