Trwa ładowanie...
du4z3s4
Aktualności

Która gra powinna zostać zekranizowana - wybierz swojego faworyta

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Która gra powinna zostać zekranizowana - wybierz swojego faworyta
du4z3s4

Oglądacie filmy? Gracie w gry komputerowe? Nasz dzisiejszy ranking jest specjalnie dla Was!

Na całym świecie co roku powstaje tysiące nowych filmów przez co coraz trudniej o oryginalne pomysły na scenariusz. Wytwórnie poza scenopisami stworzonymi na podstawie książek lub wprost dla filmu musza posiłkować się wszystkim tym, co znane, lubiane, lub kontrowersyjne.

I tak, powstają filmy na bazie niechlubnych wydarzeń, komiksów, a ostatnio coraz częściej na podstawie gier. Czerpanie z tych ostatnich przynosiło jak dotychczas efekty raczej marne. Nie oznacza to jednak, że kinomani nie czekają na dobrze sfilmowaną grę!

du4z3s4

Jak dotychczas nie udało się stworzyć takiej adaptacji gry (choć z Silent Hill producenci byli całkiem blisko), by fani elektronicznej rozrywki mogli bezspornie rzec, że oto właśnie powstała godna filmowa wersja ich ulubionego RPG’a, symulatora czy strategii.

Załóżmy jednak że pojawia się świetny, obeznany w temacie i uzdolniony scenarzysta mający dobre relacje z dużą wytwórnią. Wystarczy dać mu zarys historii i przedstawić świat w jakim ma się ona rozegrać, a on poskłada te elementy tak, by końcowy efekt przerósł Wasze oczekiwanie. Jeśli byłoby to realne - jaką grę chcielibyście mu polecić?

By ułatwić Wam zadanie wybraliśmy najciekawsze gry i stworzyliśmy z nich specjalny ranking. Do wybory macie polskie i zagraniczne hity zarówno te dzisiejsze, jak i te z czasów poczciwych ‘atarynek’ i ich kasetowych nośników.

Cel ankiety jest jeden: chcemy wyłonić tę grę, którą oglądacze filmów chcieliby zobaczyć na kinowym ekranie najbardziej.
POMÓŻ WYBRAĆ GRĘ KTÓRĄ WARTO BYŁOBY ZEKRANIZOWAĆ
Serwis gry.wp.pl organizuje natomiast ranking filmów, które najbardziej nadawałyby się na gry komputerowe. Ciekawe, czy Twoja ulubiona gra wygra...

GŁOSUJEMY NA FILMY, W KTÓRE CHCIELIBYŚCIE ZAGRAĆ

du4z3s4

Podziel się opinią

Share
du4z3s4
du4z3s4