Trwa ładowanie...
19-02-2009 12:33

Kwaśne wino i prezydencka rywalizacja Davida Koeppa

Kwaśne wino i prezydencka rywalizacja Davida KoeppaŹródło: Jupiterimages
d2oln1r
d2oln1r

David Koepp zajmie się reżyserią obrazów "Billionaire's Vinegar" oraz "Article II".

Pierwszy z filmów powstanie na kanwie książki Benjamina Wallace'a, poświęconej skandalowi związanemu ze sprzedażą wina z piwnic Thomasa Jeffersona. W roku 1985 jeden z członków rodziny Forbes zapłacił 156 tysięcy dolarów za butelkę Chateau Lafite Bordeaux z 1787 roku. Sprzedawca utrzymywał, że wino pochodzi z kolekcji byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wkrótce okazało się jednak, że kosztowny trunek jest dużo mniej szlachetny, niż przypuszczano.

Koepp wyreżyseruje obraz według scenariusza napisanego wspólnie z Johnem Kampsem. Za produkcję odpowiadać będą James Lassiter, Will Smith oraz Ken Stovitz.

"Article II" będzie ekranizacją powieści "Shelley's Heart" Charlesa McCarry'ego. Książka przedstawia historię dwójki przyjaciół, którzy stają się rywalami w czasie kampanii prezydenckiej. Wyniki wyborów zostają sfałszowane za sprawą komputerowego oszustwa.

Produkcją dzieła zajmie się Gavin Polone.

Najnowsze przedsięwzięcie Davida Koeppa to thriller "Metro strachu", który trafi do polskich kin 28 sierpnia 2009 roku.

d2oln1r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oln1r

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj