Trwa ładowanie...
22-03-2010 10:57

Kwaśniewska i Herbuś lansują się w tabloidzie

Kwaśniewska i Herbuś lansują się w tabloidzieŹródło: starnews.pl
d2y1ldz

[

]( http://www.efakt.pl )
Pałeczki w uszach, albo w ustach niczym wielkie kły morsa. *Edyta Herbuś (29 l.) i Aleksandra Kwaśniewska (29 l.) wiedzą, że nawet podczas obiadu, można się nieźle zabawić. I oczywiście poplotkować. Choć obie panie wiele dzieli, to wiele też je łączy, bo nie dość że są piękne i młode, to obie wiedzą, jak i czym jeść orientalne dania.*

d2y1ldz

I kto powiedział, że podczas jedzenia, trzeba zachować śmiertelną powagę? Edyta Herbuś i Ola Kwaśniewska zamiast sztywniactwa prezentują luz godny szalonych celebrytek. Obie gwiazdy spotkaliśmy w jednej z najmodniejszych japońskich restauracji w Warszawie. Miło było widzieć jak dwie piękne kobiety, wesoło szczebioczą, podgryzając orientalne smakołyki. Czasami robiły to pałeczkami, a czasem jak rodowici Japończycy, rękoma.

Obiektyw bynajmniej nie spowodował u nich alergicznej reakcji, co zasługuje na szczególną pochwałę! Wielu gwiazdorów wątpliwej jakości coraz mocniej denerwuje się na widok fotoreporterów, bo wstydzą się, że bez ton pudru na twarzy źle wypadną na zdjęciach. Jednak Ola i Edyta nie mają tego problemu, bo są wyznawczyniami zasady, że żadnemu we wszystkim ładnie, nawet z ryżem w ustach!

Nietrudno zauważyć, że Oli i Edycie coraz bliżej do siebie. Obie są młode, piękne i sławne, a to zazwyczaj zbliża. Co prawda, Edyta musiała mozolnie zapracować na swój sukces, ale od kilku lat jest już pełnoprawną gwiazdą. Oli, choć było łatwiej wejść na salony, to wciąż pozostała sympatyczną dziewczyną. Czy właśnie obserwujemy narodziny, nowej salonowej przyjaźni? Jest to wielce prawdopodobne.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Mam sztuczny biust - mówi polska gwiazda Penthous'a

d2y1ldz
d2y1ldz

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y1ldz