Trwa ładowanie...
d4mynsb
Aktualności

Leonardo DiCaprio, Jonah Hill i Q-Tip wyprodukują serial o hip-hopie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Leonardo DiCaprio, Jonah Hill i Q-Tip wyprodukują serial o hip-hopie
d4mynsb

Aktorzy Leonardo DiCaprio i Jonah Hill oraz raper Q-Tip mają w planach produkcję serialu o hip-hopie.

Scenariusz ma luźno bazować na doświadczeniach Q-Tipa z późnych lat 80. i wczesnych lat 90. Amerykański raper jest jednym z założycieli legendarnej grupy A Tribe Called Quest, która wchodziła w skład kolektywu The Native Tongues. Serial ma skupić się na przyjaźni raperów, którzy byli częścią kolektywu, a także opowiedzieć jaką rolę odegrała ich muzyka w kulturze i jak wpłynęła na hip-hop, którego słuchamy współcześnie.

Serial nie ma jeszcze tytułu, scenarzysty oraz reżysera. Główny producentem projektu będzie firma Appian Way, której właścicielem jest Leonardo DiCaprio.

d4mynsb

Leonardo DiCaprio i Jonah Hill zagrali ostatnio w "Wilku z Wall Street" Martina Scorsese. Film wszedł na ekrany polskich kin 3 stycznia. "Wilk z Wall Street" otrzymał dwie nominacje do Złotych Globów - za najlepszą komedię lub musical, a także dla najlepszego aktora (Leonardo DiCaprio).

Dyskografię Q-Tipa zamyka album "Kamaal/The Abstract" z września 2009 roku. Raper pracuje obecnie nad nową płytą zatytułowaną "The Last Zulu".

W 2011 roku powstał dokumentalny film "A Tribe Called Quest. Życie w rytmie bitów".

d4mynsb

Podziel się opinią

Share

d4mynsb

d4mynsb