Megafon.pl
Aktualności
13-01-2018 (19:28)

Leonardo DiCaprio w nowym filmie Quentina Tarantino

Aktor zagra w nadchodzącym, dziewiątym obrazie Quentina Tarantino.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio (East News)
WP

Niezatytułowany jeszcze film trafi do kin 9 sierpnia 2019 roku, dokładnie w dniu 50. rocznicy zabójstwa Sharon Tate i jej przyjaciół.

"Akcja rozgrywa się latem 1969 roku w Los Angeles" - czytamy oficjalny opis scenariusza. "Nowy obraz Tarantino opowiada o aktorze telewizyjnym, który miał jeden hitowy serial i teraz chce zrobić karierę w filmie. Podobnej szansy szuka jego kumpel - kaskader. Tłem historii jest zabójstwo Sharon Tate i czwórki jej przyjaciół przez członków sekty Charlesa Mansona".

Leonardo DiCaprio zagra starzejącego się aktora. Reżyser chce, by główną kobiecą, Sharon Tate, rolę otrzymała Margot Robbie.

WP

Quentin Tarantino wszystkie swoje filmy zrealizował dla firm prowadzonych przez Harveya Weinsteina (Miramax, a potem The Weinstein Company). Po wybuchu skandalu związanego z producentem, postanowił jednak zmienić partnera biznesowego.

Ostatni film twórcy "Pulp Fiction" to "Nienawistna ósemka".

Leonardo DiCaprio ostatnio w kinie można było zobaczyć w filmie "Zjawa", za rolę w którym otrzymał Oscara. Gwiazdor zapowiedział udział w obrazie "Roosevelt", gdzie wystąpi w roli tytułowego prezydenta Theodore'a Roosevelta.

WP

#dziejesiewkulturze: ''Deadpool'' według Quentina Tarantino

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP