Trwa ładowanie...
d363keu
23-04-2006 12:39

Leonardo DiCaprio z planu trafił do szpitala

d363keu
d363keu

Znany amerykański aktor Leonardo DiCaprio został przewieziony w piątek z Mozambiku do szpitala w miejscowości Nelspruit w RPA.

DiCaprio opuścił szpital po dwugodzinnych konsultacjach medycznych. Miejscowe media podały, że 31-letni aktor doznał urazu na planie filmu "Krwawy Diament". Nie podano szczegółów incydentu.

Bohaterem obrazu, do którego zdjęcia są realizowane w Port Edward i Kapsztadzie w RPA oraz w Maputo w Mozambiku, jest biedny afrykański farmer, który popada w konflikt z amerykańskim szmuglerem diamentów i syndykatem, kontrolującym lokalne kopalnie cennych kamieni.

Leonrado DiCaprio wcielił się w postać szmuglera diamentów, specjalizującego się w przewożeniu tzw. konfliktowych kamieni, którymi płaci się terrorystom i rebeliantom. Oprócz niego w filmie pojawią się Jennifer Connelly oraz Djimon Hounsou.

Projekt powstaje dla wytwórni Warner Bros. Pictures. Autorem oryginalnego scenariusza jest Charlie Mitchell. Nad tekstem pracowali również Zwick, Marshall Herskovitz i Charles Leavitt. Produkcją zajmują się Paula Weinstein, Gillian Gorfil, Darrell Roodt, Len Amato, Zwick i Herskovitz.

d363keu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d363keu