Trwa ładowanie...
24-04-2007 11:50

Lifting "Tańca z Gwiazdami"

Lifting "Tańca z Gwiazdami"Źródło: AKPA
d3gub7x
d3gub7x

Zdaniem medioznawców "Taniec z gwiazdami" w obecnej formule już się kończy. Nie oznacza to jednak, iż program zniknie z anteny, być może przejdzie tylko lifting.

Nieoficjalnie mówi się, iż TVN na dzień dzisiejszy nie chce zrezygnować z show, które ciągle przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. Jesienią show uświetni 10-lecie działania stacji.

Tymczasem na koniec piątej edycji przewidywany jest specjalny galowy odcinek, w którym zatańczą najlepsze gwiazdy z wszystkich poprzednich odsłon programu - nie tylko laureaci Kryształowej Kuli, ale i ci, którzy z jakiegoś powodu zapadli w pamięć widzów, m.in. Joanna Liszowska i Małgorzata Foremniak.

d3gub7x

"- Tydzień po finale ma pojawić się dodatkowy odcinek" - mówi krótko Małgorzata Dworakowska z biura prasowego TVN. "- Pomysł na ten odcinek jest strzałem w dziesiątkę. To nie będzie starcie tych, którzy zwyciężyli, ale przegląd najpiękniejszych tańców" - zdradza Kinga Rusin, ale szczegółów też nie ujawnia, potwierdza jedynie, iż otrzymała propozycję udziału w show.

Chociaż projekt galowego odcinka bardzo się w środowisku podoba, to wiele osób podkreśla, iż sam program trzeba poddać przebudowie.

"- Temu programowi potrzeba nowego "paliwa". Może warto zastanowić się nad zmianą klucza, wedle którego zapraszani są uczestnicy. Może powinni się pojawić sportowcy czy politycy" - zastanawia się Kinga Rusin.

"- Widzowie szybko nudzą się nawet najbardziej atrakcyjnym show" - ocenia z kolei Krystyna Doktorowicz, medioznawca z Uniwersytetu Śląskiego.

W najbliższą niedzielę, 29 kwietnia, trzy pary: Katarzyna Tusk i Stefano Terrazzino, Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak oraz Ivan Komarenko i Blanka Winiarska walczyć będą o przejście do finału.

d3gub7x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gub7x