Trwa ładowanie...
Aktualności

Lindsay Lohan: Mój talent to wielki dar

Share
Lindsay Lohan
Lindsay LohanŹródło: megafon.pl
d1yfgf3

Lindsay Lohan jest dumna ze swego ostatniego filmu, "Wiem kto mnie zabił", pomimo faktu, iż obraz otrzymał aż 9 nominacji do Złotych Malin.

Aktorka jest przekonana, że jej kreacja aktorska zasługuje na uznanie. Lohan dodała także, że praca z reżyserem obrazu, także nominowanym do Złotej Maliny Chrisem Siverstonem, sprawiła jej dużo radości.

"- W tym filmie grałam schizofreniczkę, to było naprawdę spore wyzwanie" - twierdzi aktorka. "- Praca z Chrisem była fantastyczna. Sprawił, że zagrałam tak, jak nigdy dotąd. Obiecałam mu, że wystąpię w każdym jego następnym projekcie".


Jakiś czas temu Lohan zapowiedziała, że nigdy nie opuści branży filmowej, niezależnie od krytyki.

d1yfgf3

"- Nigdy nie zrezygnuję z gry w filmach" - oświadczyła gwiazda. "- Mój talent to wielki dar, który wykorzystam w odpowiedni sposób".

Przypomnijmy, że produkcja z Lindsay Lohan otrzymała "wyróżnienia" w kategoriach: najgorsza ekranowa para, najgorszy horror, najgorszy scenariusz, najgorszy reżyser, najgorszy remake/przeróbka, najgorsza aktorka drugoplanowa, dwie najgorsze aktorki - dla Lohan za rolę Aubrey oraz Dakoty, najgorszy film.

Lindsay Lohan wkrótce powinna pojawić się na planie obrazu "Dare to Love Me" Alfonso Arau.

d1yfgf3

Podziel się opinią

Share
d1yfgf3
d1yfgf3