Trwa ładowanie...
d434uzh
Aktualności

Maciej Stuhr musi ich powstrzymać

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Stuhr musi ich powstrzymać
d434uzh

Zwłoki młodej dziewczyny, powszechny strach, przemoc, ciemne interesy. To wszystko zobaczymy w najnowszym zwiastunie serialu "Belfer" z Maciejem Stuhrem w roli głównej.

Kryminalna produkcja doczeka się telewizyjnej premiery 2 października.

Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr). Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.

d434uzh

- Nikt nic nie powie - słyszymy jedną z bohaterek. - Wszyscy się boją. Nowy pełen przemocy minutowy zwiastun można obejrzeć pod tym adresem.

W obsadzie cyklu znaleźli się także Magdalena Cielecka, Piotr Głowacki, Krzysztof Pieczyński, Paweł Królikowski, Łukasz Simlat oraz Józef Pawłowski.

Za reżyserię odpowiada Łukasz Palkowski ("Bogowie", "Rezerwat"), a scenariusz napisali Jakub Żulczyk ("Ślepnąc od świateł") i dramatopisarka Monika Powalisz.

d434uzh

Podziel się opinią

Share
d434uzh
d434uzh