Trwa ładowanie...
Aktualności

Madonna nie zgadza się na randki

Share
Madonna
MadonnaŹródło: AFP
d33782v

Madonna sprzeciwia się romantycznym spotkaniom, nie swoim jednak, lecz córki. Gwiazda zarzeka się, że pozwoli Lourdes na kontakty z chłopakami dopiero po 18. roku życia.

Królowa popu zmartwiła się, gdy 10-letnia Lourdes wzbudziła spore poruszenie na premierze filmu "Artur i Minimki", w którym wokalistka użyczyła głosu jednej z postaci.

- Madonna jest bardzo surowa wobec dzieci - wyjaśnia informator pisma "National Enquirer". - Na premierze wszyscy mówili Lourdes, jaka jest cudowna i to zaalarmowało Madonnę. Denerwuje się, że za kilka lat jej córka będzie podrywana przez masę chłopaków, dlatego wprowadziła zakaz.

d33782v

Artystka jest bardzo troskliwą matką i pilnuje również, żeby jej dzieci nie jadły niezdrowego pożywienia i nie oglądały telewizji. Nakazuje także utrzymywać porządek. Gdy któraś z pociech zostawi ubranie na podłodze, natychmiast ląduje ono w koszu na śmieci.

Piosenkarka przyznaje, że utrzymuje dyscyplinę, za to jej mąż, Guy Ritchie, jest tym, który rozpuszcza. Poza Lourdes, Madonna ma także syna Roco oraz adoptowanego chłopca Davida Bandę z Malawii.

29 stycznia ukazało się koncertowe wydawnictwo gwiazdy, "The Confessions Tour". Obraz "Artur i Minimki" trafił do polskich kin 5 stycznia.

d33782v

Podziel się opinią

Share
d33782v
d33782v