Trwa ładowanie...
d35hr22
Aktualności

Małgorzata Sadowska krytykuje Oscara dla Emmy Stone. „To nie jest aktorstwo”

Nie milkną echa po oscarowej nocy, która między innymi przyniosła sześć statuetek filmowi „La La Land” z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone na pierwszym planie. 28-letnia odtwórczyni głównej roli w musicalu Damiena Chazelle'a otrzymała swojego pierwszego Oscara, co wyraźnie nie spodobało się Małgorzacie Sadowskiej, krytyczce filmowej, która komentowała przyznanie nagród w studiu Canal+.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Sadowska podczas odebrania nagrody PISF w kategorii Krytyka Filmowa, 2016
Małgorzata Sadowska podczas odebrania nagrody PISF w kategorii Krytyka Filmowa, 2016 (PAP/EPA)
d35hr22

Małgorzata Sadowska w swojej recenzji filmu Damiena Chazelle'a dla Canal+ pisała, że „uwodzący nostalgią za technikolorem 'La La Land' pozostawił mnie obojętną na swoje pastelowe powaby (jestem najwyraźniej chazelleodporna, bo z 'Whiplashem' i wcześniejszym 'Guy and Madeline on a Park Bench' było podobnie). I nawet Ryan Gosling, z którym ochoczo wylewałam łzy w 'Drive' i 'Blue Valentine' nie poruszył tym razem we mnie żadnej struny.” Komentowanie oscarowej gali nie pozostawia wątpliwości, że Sadowska nie była również zadowolona z występu Emmy Stone.

- To nie jest aktorstwo – takimi słowami krytyczka skwitowała przyznanie Oscara Emmie Stone za najlepszą kobiecą rolę pierwszoplanową, co momentalnie odbiło się szerokim echem na polskim Twitterze.

Czy po takim komentarzu Sadowska będzie jeszcze zapraszana do komentowania na żywo oscarowej gali?

d35hr22

Podziel się opinią

Share
d35hr22
d35hr22