Trwa ładowanie...
27-02-2017 11:00

Małgorzata Sadowska krytykuje Oscara dla Emmy Stone. „To nie jest aktorstwo”

Nie milkną echa po oscarowej nocy, która między innymi przyniosła sześć statuetek filmowi „La La Land” z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone na pierwszym planie. 28-letnia odtwórczyni głównej roli w musicalu Damiena Chazelle'a otrzymała swojego pierwszego Oscara, co wyraźnie nie spodobało się Małgorzacie Sadowskiej, krytyczce filmowej, która komentowała przyznanie nagród w studiu Canal+.

Share
Małgorzata Sadowska krytykuje Oscara dla Emmy Stone. „To nie jest aktorstwo”Źródło: PAP/EPA
d44lwkf

Małgorzata Sadowska w swojej recenzji filmu Damiena Chazelle'a dla Canal+ pisała, że „uwodzący nostalgią za technikolorem 'La La Land' pozostawił mnie obojętną na swoje pastelowe powaby (jestem najwyraźniej chazelleodporna, bo z 'Whiplashem' i wcześniejszym 'Guy and Madeline on a Park Bench' było podobnie). I nawet Ryan Gosling, z którym ochoczo wylewałam łzy w 'Drive' i 'Blue Valentine' nie poruszył tym razem we mnie żadnej struny.” Komentowanie oscarowej gali nie pozostawia wątpliwości, że Sadowska nie była również zadowolona z występu Emmy Stone.

- To nie jest aktorstwo – takimi słowami krytyczka skwitowała przyznanie Oscara Emmie Stone za najlepszą kobiecą rolę pierwszoplanową, co momentalnie odbiło się szerokim echem na polskim Twitterze.

Czy po takim komentarzu Sadowska będzie jeszcze zapraszana do komentowania na żywo oscarowej gali?

d44lwkf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44lwkf
d44lwkf