Trwa ładowanie...
d2g5dtz
Megafon.pl
Aktualności

"Mamma Mia!": jak wszystko się zaczęło i Cher jako babcia

Do sieci trafiła zapowiedź muzycznego filmu "Mamma Mia! Here We Go Again". Z sequela przeboju z 2008 r. dowiemy się, jak się wszystko zaczęło.
Share
Pierce Brosnan
Pierce BrosnanŹródło: Materiały prasowe
d2g5dtz

Oryginał opowiadał o młodej dziewczynie (Amanda Seyfried), która przygotowując się do ślubu ze Sky'em (Dominic Cooper), chce dowiedzieć się, kim jest jej ojciec. Na podstawie pamiętnika matki Donny (Meryl Streep) wyłania trzech kandydatów (Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard).

W nowym filmie cofamy się do młodzieńczych czasów Donny, kiedy poznała swego przyszłego męża. Czekają nas więc wycieczki w przeszłość i retrospekcje. Lily James portretuje młodą Donnę (w starszej wersji Meryl Streep), Jeremy Irvine gra młodego Sama (Pierce Brosnan), a Aleksa Davies młodą Rosie (Julie Walters). Jessica Keenan Wynn jest młodą Tanyą, ponadto Josh Dylan i Hugh Skinner grają młodych Billa i Harry'ego. Oczywiście, widzimy również całą oryginalną obsadę.

Rozśpiewany, pełen pięknych krajobrazów trailer można sprawdzić poniżej. Warto obejrzeć do końca, by zobaczyć Cher jako Ruby, babcię Sophie.

W kontynuacji hitu z 2008 r. wykorzystane zostaną hity kwartetu ABBA, jednak nie te same, które słyszeliśmy w pierwszej części. Film zagości na ekranach 20 lipca 2018 r. Ol Parker pisze scenariusz i staje za kamerą.

d2g5dtz

Oparty na twórczości zespołu ABBA musical "Mamma Mia!" gościł w polskich kinach w sierpniu 2008 r. Obraz zarobił w samych tylko Stanach Zjednoczonych ponad 144 mln dolarów, a na całym świecie ponad 600 mln.

Zobacz, co #dziejesiewkulturze:

d2g5dtz

Podziel się opinią

Share
d2g5dtz
d2g5dtz