Trwa ładowanie...
Aktualności

Margot Robbie w japońskiej anime

Share
Margot Robbie w japońskiej anime
df27pvv

Margot Robbie negocjuje warunki udziału w nowej wersji kultowej japońskiej anime "Ghost In The Shell". Za kamerą obrazu stanie twórca filmu "Królewna Śnieżka i łowca", Rupert Sanders.

Tym razem "Ghost In The Shell" zrealizowane zostanie z udziałem żywych aktorów, w technologii 3D. Produkcją dla studia DreamWorks zajmą się Avi Arad, Ari Arad i Steven Paul. Za scenariusz odpowiada jest William Wheeler ("Uznany za fundamentalistę"). Dzieło wyreżyseruje Rupert Sanders, a w obsadzie ma znaleźć się Margot Robbie.

Przypomnijmy, że kultowa manga napisana przez Masamunego Shirowa wydana została w 1989 roku. Sześć lat później firma Production I.G. stworzyła na jej podstawie animację. Akcja obrazu rozgrywa się w połowie XXI wieku. Główną bohaterką jest Motoko Kusanagi, dowódca w tajnej organizacji Sekcja 9, specjalizującej się w zwalczaniu przestępczości wykorzystującej nowoczesne technologie.

df27pvv

W 2002 roku zrealizowano telewizyjny serial anime oparty na wątkach słynnej mangi - "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex", a w 2004 nakręcono kontynuację filmu, pod tytułem "Ghost in the Shell II: Niewinność". Manga doczekała się również gry wideo.

Margot Robbie zasłynęła rolą w "Wilku z Wall Street" Martina Scorsese. Wkrótce aktorkę będzie można podziwiać u boku Willa Smitha w komedii "Focus" (2015), u boku Chrisa Pine'a i Chiwetela Ejiofora w filmie science fiction "Z for Zachariah" (2015) oraz u boku Alexandra Skarsgarda w "Tarzanie" (2016).

df27pvv

Podziel się opinią

Share
df27pvv
df27pvv