Trwa ładowanie...
ds2p5sg
Aktualności

Mark Wahlberg wygrywa w amerykańskich kinach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mark Wahlberg wygrywa w amerykańskich kinach
ds2p5sg

Dramat "Invincible" z Markiem Wahlbergiem w miniony weekend zdobył szczyt amerykańskiego box office, zarabiając 17 milionów dolarów.

W obrazie, za kamerą którego stał Ericson Core, zagrali także Greg Kinnear, Elizabeth Banks oraz Kevin Conway. Wahlberg wcielił się w fana drużyny futbolowej Philadelphia Eagles, który po stracie żony i pracy zgłasza się na otwarty nabór do ulubionej drużyny.

Na pozycji drugiej utrzymała się komedia "Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby", która zarobiła już 127 milionów dolarów po czterech tygodniach w kinach. Jako ostatni na podium zameldował się obraz "Little Miss Sunshine", który wskoczył na miejsce trzecie z siódmego z dochodem przeszło 7 milionów dolarów.

ds2p5sg

Tuż za podium z zyskiem ponad 6 milionów zadebiutował projekt grupy filmowców Broken Lizard "Beerfest". Bohaterami filmu są dwaj bracia udający się do Niemiec na Oktoberfest. Na miejscu startują w tajemniczym konkursie, który jest połączeniem "Podziemnego kręgu" z piciem piwa.

Trzecia nowość w pierwszej dziesiątce to "Idlewild" z udziałem członków duetu Outkast. Projekt, który zarobił niecałe 6 milionów dolarów i trafił na ósmą pozycję, jest historią o namiętnościach i ambicjach dwóch konkurujących artystów. W produkcji, której akcja rozgrywa się w latach 30., wystąpią Faizon Love, Jackie Long, Cicely Tyson, Ben Vereen, Paula Patton, Macy Gray, Patti LaBelle, Ving Rhames, Paula Jai Parker, Terrence Howard oraz Malinda Williams.

Zeszłotygodniowy zwycięzca, dreszczowiec "Snakes On A Plane" trafił tym razem na pozycję dziewiątą, zarabiając nieco mniej niż "Idlewild". Z pierwszej dziesiątki wypadli "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka".

ds2p5sg

Podziel się opinią

Share
ds2p5sg
ds2p5sg