Trwa ładowanie...

"Matrix 4": Pokazano zdjęcia z planu. Pierwsze ujęcia z Keanu Reevesem

"Matrix 4" został już oficjalnie potwierdzony. Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia z planu filmowego, na których możemy zauważyć Keanu Reevesa.

Share
"Matrix 4": Pokazano zdjęcia z planu. Pierwsze ujęcia z Keanu Reevesem
Źródło: Getty Images, fot: Axelle/Bauer-Griffin
d11mict

Coraz częściej pojawiają się kolejne informacje dotyczące czwartej odsłony "Matrixa". Tym razem pojawiło się coś, co może jeszcze bardziej wzmocnić apetyt fanów kultowej serii. Do sieci trafiły zdjęcia z planu filmowego, na których możemy zobaczyć Keanu Reevesa, powracającego do roli Neo.

Pomimo wcześniejszych doniesień, "Matrix 4" nie będzie rebootem, a kontynuacją trylogii. Za reżyserię ponownie odpowiadać będzie Lana Wachowski, a przy scenariuszu pomagać jej będą Aleksandar Hemon oraz David Mitchell. Wiadomo również, że na ekranie zobaczymy po raz kolejny Keanu Reevesa jako Neo, a także Carrie-Anne Moss w roli Trinity.

d11mict

Według zapowiedzi "Matrix 4" trafi do kin 21 maja 2021 r. Tego samego dnia odbędzie się premiera "John Wick 4", w którym Keanu Reeves również wystąpi w głównej roli. Aktor zaliczy również epizod w polskiej grze komputerowej "Cyberpunk 2077", gdzie zagra muzyka Johnny’ego Silverhanda.

ZOBACZ TAKŻE: PGA 2019. Keanu Reeves gwiazdą Cyberpunka 2077. "Spodobała mu się postać Johnnie'ego Silverhanda"

d11mict

Podziel się opinią

Share
d11mict
d11mict