Trwa ładowanie...
08-11-2006 11:38

Mecz piłkarski gwiazd pod hasłem 'Miłość na boisku? Dlaczego nie!'

Share
Mecz piłkarski gwiazd pod hasłem 'Miłość na boisku? Dlaczego nie!'
d29zrub

Wygraj zaproszenie na niezwykły mecz M jak Miłość kontra gwiazdy Dlaczego nie!, który odbędzie się 20 listopada o godz. 19.00 w Warszawie.

Sportowe emocje, adrenalina i znane twarze w dość nietypowej dla siebie roli. To wszystko będziesz mógł zobaczyć na własne oczy, gdy wybierzesz się z nami na mecz gwiazd!

W meczu wezmą udział: Maciej Zakościelny, Tomasz Kot, Jakub Wesołowski, Tomasz Dobrowolski, Ryszard Zatorski, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Przemysław Cypryański, Steffen Moller , Michał Chorosiński, Robert Moskwa, Marcin Stec i inni.

d29zrub

Na trybunach zasiądą gwiazdy płci pięknej: Małgorzta Kożuchowska, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Anna Cieślak, Katarzyna Cichopek, Agnieszka Perepeczko, Joanna Koroniewska.

Wśród nich możesz być i Ty! Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic i będziesz mógł przyjechać na koszt własny na mecz gwiazd...

Spośród poprawnych odpowiedzi na pytania konkursowe wybranych zostanie 10. Każde z zaproszeń jest podwójne. Rozwiązanie konkursu nastąpi 16 listopada. Laureaci o wygranej zostaną poinformowani drogą mailową.

Mecz odbędzie się 20 listopada o godzinie 19.00 w Warszawie.

Wynik sportowych zmagań obu drużyn: filmu "Dlaczego nie!" i serialu "M jak Miłość" poznamy już 20 listopada.
Film w kinach oglądać będziemy mogli od 19 stycznia 2007 roku pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

d29zrub
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29zrub
d29zrub