Trwa ładowanie...
d4gviet

Mel C śpiewa dla Carmen Electry

Share
d4gviet

Melanie C napisała piosenkę do filmu. W przyszłym tygodniu ukaże się singel z utworem "I Want Candy", pochodzącym z soundtracku do angielskiego obrazu pod tym samym tytułem.

Numer stanowi nową wersję dobrze znanego rockandrollowego przeboju autorstwa The Strangeloves. Wokalistka zdradziła, że ma wiele ciepłych wspomnień związanych z tą kompozycją.

- Pamiętam wersję w wykonaniu Bow Wow Wow, z lat 80. - powiedziała piosenkarka. - Tańczyłam przy niej jako dziecko. Denerwowałam się nagrywając kawałek, który tak dobrze znam.

Singel promować będzie nowy album byłej Spice Girl, "This Time". Materiał powstał we współpracy ze Stephenem Hague (New Order, Pet Shop Boys)
. Premiera wydawnictwa przewidziana jest na 2 kwietnia 2007.

d4gviet

Komedia "I Want Candy" opowiada o dwóch młodych adeptach sztuki filmowej, przed którymi otwiera się szansa na realizację projektu marzeń. Jest jednak pewien warunek: muszą pozyskać do głównej roli jedną z największych gwiazd produkcji dla dorosłych. Za reżyserię odpowiada Stephen Surjik. W rolę ponętnej i pożądanej artystki wcieliła się Carmen Electra.

Dotychczasową dyskografię Angielki zamyka longplay "Beautiful Intentions" z kwietnia 2005 roku.

d4gviet

Podziel się opinią

Share
d4gviet
d4gviet