Trwa ładowanie...
d39vxfm
Aktualności

Meryl Streep kontra broń

Share
Meryl Streep kontra broń
d39vxfm

Producent Harvey Weinstein zapowiedział, że razem z Meryl Streep pracuje nad filmem, który wprawi w osłupienie członków Narodowego Stowarzyszenia Strzeleckiego Ameryki.

- Zamierzam nakręcić z Meryl Streep film - stwierdził twórca w jednym z wywiadów. - Gdy go skończymy, członkowie Narodowego Stowarzyszenia Strzeleckiego Ameryki (National Rifle Association of America - NRA) będą żałowali, że żyją.

Weinstein ujawnił, że obraz będzie duży produkcją utrzymaną w duchu amerykańskiego klasyka - "Pan Smith jedzie do Waszyngtonu" Franka Capry z 1939 roku. Głównym bohaterem tego dzieła był młody senator (James Stewart), który podjął samotną walkę z polityczną obłudą.

d39vxfm

- Po wyjściu z kina ludzie pomyślą: "Broń jest do d*. Nie chcę mieć z tym nic wspólnego" - dodał producent.

Na razie nic więcej o filmie nie wiadomo. Streep ukończyła niedawno zdjęcia do musicalu "Into the Woods", a obecnie pracuje na planie obrazu dla dzieci - "The Giver".

Stowarzyszenie NRA powstało w 1871 roku. Organizacja propaguje prawo każdego obywatela do posiadania broni palnej, za co była wielokrotnie krytykowana. Przez lata działalnością NRA kierował aktor Charlton Heston.

d39vxfm

Podziel się opinią

Share
d39vxfm
d39vxfm