Trwa ładowanie...
17-01-2014 05:03

Meryl Streep kontra broń

Meryl Streep kontra broń
dbb8sfj
dbb8sfj

Producent Harvey Weinstein zapowiedział, że razem z Meryl Streep pracuje nad filmem, który wprawi w osłupienie członków Narodowego Stowarzyszenia Strzeleckiego Ameryki.

- Zamierzam nakręcić z Meryl Streep film - stwierdził twórca w jednym z wywiadów. - Gdy go skończymy, członkowie Narodowego Stowarzyszenia Strzeleckiego Ameryki (National Rifle Association of America - NRA) będą żałowali, że żyją.

Weinstein ujawnił, że obraz będzie duży produkcją utrzymaną w duchu amerykańskiego klasyka - "Pan Smith jedzie do Waszyngtonu" Franka Capry z 1939 roku. Głównym bohaterem tego dzieła był młody senator (James Stewart), który podjął samotną walkę z polityczną obłudą.

- Po wyjściu z kina ludzie pomyślą: "Broń jest do d*. Nie chcę mieć z tym nic wspólnego" - dodał producent.

Na razie nic więcej o filmie nie wiadomo. Streep ukończyła niedawno zdjęcia do musicalu "Into the Woods", a obecnie pracuje na planie obrazu dla dzieci - "The Giver".

Stowarzyszenie NRA powstało w 1871 roku. Organizacja propaguje prawo każdego obywatela do posiadania broni palnej, za co była wielokrotnie krytykowana. Przez lata działalnością NRA kierował aktor Charlton Heston.

dbb8sfj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbb8sfj