Trwa ładowanie...
23-05-2006 19:45

Michelle Williams i Ben Wishaw w filmie o Bobie Dylanie

Michelle Williams i Ben Wishaw w filmie o Bobie Dylanie
djlx10b
djlx10b

Michelle Williams i Ben Wishaw dołączyli do obsady biograficznego obrazu o Bobie Dylanie "I'm Not There".

Ben Wishaw będzie jednym z sześciu aktorów, którzy podejmą się sportretowania Boba Dylana. W postać artysty wcielą się także Heath Ledger, Richard Gere, Christian Bale i Cate Blanchett. Ciągle brakuje "jeszcze jednego Dylana".

W filmie pojawią się ponadto Julianne Moore, Charlotte Gainsbourg i Michelle Williams. Zdjęcia rozpoczną się latem. Za kamerą stanie Tohh Haynes.

Na ścieżkę muzyczną trafią utwory Dylana w wykonaniu takich artystów jak The White Stripes, Aimee Mann, PJ Harvey i Michaela Stipe'a z REM.

djlx10b

Todd Haynes ma już doświadczenie w przybliżaniu widzom środowiska muzycznego. W 1998 roku zrealizował obraz "Idol", ukazujący zjawisko glam rocka. W filmie zagrali m.in.: Ewan McGregor, Jonathan Rhys-Meyers, Christian Bale i Toni Collette. Choć wszystkie postacie były fikcyjne, wzorowano je na autentycznych wykonawcach z lat 70. Projekt otrzymał nominację do Oscara za kostiumy.

Michelle Williams zagrała ostatnio w obrazie "Tajemnica Brokeback Mountain" a Bena Wishawa wkrótce zobaczymy w ekranizacji "Pachnidła".

djlx10b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djlx10b