Trwa ładowanie...
dl4huvz

"Mister Mayfair": powstaje nowa filmowa trylogia. W roli głównej Armand Assante

Armand Assante wcieli się w rolę Amerykanina, zamieszkującego Mayfair w Londynie. 65-latek prowadzi luksusowy klub nocny i wydaje się, że nic nie może go powstrzymać. Aż do czasu, gdy przybywa jego nieznana wnuczka, która opowiada o jego przeszłości jako nowojorskiego gangstera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Steven Bauer
Steven Bauer (Materiały prasowe)
dl4huvz

Przy współpracy w ramach produkcji i dystrybucji na całym świecie spotkali się 365 Flix International, SPI International, Goldfinch i producent Alan Latham.

O wyczekiwanym przedsięwzięciu poinformowano podczas eleganckiej imprezy w hotelu Hilton Bentley Miami w South Beach, gdzie usłyszeć można było osobiste wprowadzenie i przemyślenia na temat nowego projektu. Współpracować będą ze sobą aktorzy Armand Assante ("Odyseja", "American Gangster") i Steven Bauer ("Człowiek z blizną", "Lęk pierwotny") oraz Ken Davitian ("Borat", "Dorwać smarta", "Artysta").

Obsada filmu "Mister Mayfair" Materiały prasowe
Obsada filmu "Mister Mayfair"

Globalną potęgę medialną SPI reprezentował jej prezes Loni Farhi, który będzie także współproducentem projektu. Firma zajmie się też dystrybucją produkcji na sześciu kontynentach.

dl4huvz

Po zachodzie słońca goście imprezy zostali zaproszeni do kolacji przy basenie w Santorini by Georgios. Wieczorna rozrywka obejmowała słuchanie i tańce przy kubańskim zespole salsy N'Taya. Na scenie pojawił się też sam Steven Bauer, który zachwycił wszystkich swoimi umiejętnościami śpiewu i gry na gitarze.

Film wyreżyseruje Philippe Martinez. Zdjęcia zaplanowano w Wielkiej Brytanii i Portugalii.

Obsada filmu "Mister Mayfair" Materiały prasowe
Obsada filmu "Mister Mayfair"
dl4huvz

Podziel się opinią

Share

dl4huvz

dl4huvz