Trwa ładowanie...
sylwester
31-12-2009 12:31

Młynarska szykuje się na balangę... w twoim domu!

Co zrobić, aby szczęśliwie rozpocząć nowy 2010 rok? Najlepiej wkroczyć w niego wraz z Agatą Młynarską! Popularna dziennikarka już po raz trzeci poprowadzi koncert sylwestrowy na warszawskim pl. Konstytucji.

Młynarska szykuje się na balangę... w twoim domu!Źródło: Kapif.pl
d188wj8
d188wj8

Tym razem zabawa upłynie pod znakiem Michaela Jacksona. Transmitować na cały kraj będzie ją telewizja Polsat.

– Już od kilkunastu lat ten szczególny dzień spędzam na scenie. W tym roku polsatowska gala sylwestrowa odbędzie się w stolicy. Jestem rodowitą warszawianką, więc cieszę się, że w tym właśnie mieście odbędzie się taka szampańska zabawa. Na estradzie partnerować mi będą wspaniałe gwiazdy – Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz. Uwielbiam z nimi pracować! A z Krzysiem łączy mnie nie tylko przyjaźń, ale także podobny sceniczny temperament – opowiada nam dziennikarka.

Gwiazda wyznała nam, że nie wyobraża sobie, żeby mogła spędzić sylwestra inaczej niż właśnie w pracy. A przecież przed nią bardzo trudne zadanie, które wymaga nie tylko charyzmy, ale także świetnej kondycji fizycznej. Ale dziennikarce nie straszny mróz i niepogoda. Twierdzi, że jest dobrze zahartowana.

– W końcu witam razem z Polakami Nowy Rok już co najmniej od dziesięciu lat! – mówi ze śmiechem Młynarska. Ale zaraz poważnieje i dodaje: – Jest tylko jeden, krótki moment, gdy czuję się tego dnia samotna: kiedy wybija północ. Wszyscy wtedy padają sobie w ramiona, składają życzenia, a ja nie mam się do kogo przytulić. Na szczęście trwa to tylko chwilę. Pierwszą osobą, z którą wymienię serdeczności, będzie na pewno Krzyś – podsumowuje Młynarska.

d188wj8

Dziennikarka jednak ani przez chwilę nie powinna czuć się smutna, czy osamotniona. Gwiazda ma przecież rzesze swoich wiernych fanów. Polscy widzowie ją kochają! Wielu z nich przybędzie 31 grudnia na warszawski plac Konstytucji tylko po to, by wznieść noworoczny toast w towarzystwie Agaty Młynarskiej. –Gdy się stoi na scenie i ma się przed sobą 200 tys. osób, to robi to wrażenie! Taki sylwester to potężna wymiana energii!

Czuję, że dostaję od tych ludzi wspaniały prezent – zastrzyk dobrej energii na cały rok – opowiada nam gwiazda. Agata Młynarska kocha swoją pracę i jest to miłość odwzajemniona. Dziennikarka posiada bowiem rzadką umiejętność panowania nad tłumem. – Kiedy staję na scenie i patrzę na tych ludzi, to mam poczucie, że ten tłum pójdzie za mną. Na scenie jestem kimś w rodzaju dyrygenta. I czuję się wyróżniona przez los, że mogę to robić. Moja przygoda z prowadzeniem masowych imprez zaczęła się od Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy Jurka Owsiaka – mówi Młynarska. A czego dziennikarka życzy sobie w 2010 roku? – Oczywiście dużo ciekawej pracy – mówi bez zastanowienia gwiazda.

Na pl. Konstytucji zagrają m.in: Stachursky, Piasek, Edyta Górniak, Norbi, Muniek Staszczyk, Natalia Lesz, Formacja Nieżywych Schabuff, Big Cyc, Lady Pank, Urszula, Maciej Maleńczuk, Szwagierkolaska i Bracia. A także gwiazdy zagraniczne: La Toya Jackson, September, Bananarama i Snap. W show "The Jacksons" z piosenkami króla popu wystapią Patricia Kazadi, Ola Szwed, Karolina Nowakowska, Artur Chamski. Koncert poprowadzą: Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz oraz... Agata Młynarska.

d188wj8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d188wj8