Trwa ładowanie...
ddkpl8h

Monster High: Podwodna straszyprzygoda

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Animacja "Monster High: Podwodna Straszyprzygoda" to jeden z wielu telewizyjnych filmów pełnometrażowych z serii Monster High. Tym razem straszyciółki trafią w głębiny morskie.
ddkpl8h
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Monster High

Monster High: Podwodna straszyprzygoda – zarys fabuły

Akcja filmu "Monster High: Podwodna straszyprzygoda" rozpoczyna się sceną, w której straszyciółki wypoczywają nad szkolnym basenem. Błogie lenistwo zakłóca pojawienie się łodzi podwodnej z Lagooną Blue na pokładzie. Upiorki wsiadają do machiny i zaraz zostają porwane w głąb basenu. Jak się okaże, trafią w głębiny morza, skąd pochodzi Lagoona. To będzie dla niej szansa, aby stawić czoło swoim największym lękom z przeszłości.

To będzie niezapomniana podróż. Bohaterki filmu "Monster High: Podwodna straszyprzygoda" będą musiały przygotować się na szereg niespodziewanych zwrotów akcji. Sama zaś Lagoona będzie miała okazję wziąć udział w Syrenim Show, stanąć twarzą w twarz z dawną rywalką, a także zmierzyć się z niebezpiecznym morskim potworem.

Monster High: Podwodna straszyprzygoda

  • Oryginalny tytuł filmu inspirowany jest nazwą Great Barrier Reef, czyli Wielka Rafa Koralowa, która znajduje się u wybrzeży Australii. 'The Great Scarrier Reef' przetłumaczona została na język polski jako 'Wielka Rafa Upiorkowa'. Wielka Rafa Koralowa pojawia się także w innym filmie z serii Monster High – "Monster High: Ucieczka ze Skalnej Czaszki".
  • Film "Monster High: Podwodna straszyprzygoda" został zadedykowany Tori, chorej dziewczynce, która spełniła swoje marzenie i dzięki firmie Mattel zaprojektowała własną lalkę Monster High.
  • Choć film "Monster High: Podwodna straszyprzygoda" zrealizowany został w technologii komputerowej, to wspomnienia bohaterów przedstawione są w formie rysunkowej.
  • W filmie pojawiają się trzy piosenki: "Get Into the Swim", "Dive In" i "Face the Tide".
  • Po przemianie upiorek w syreny zmienia się nieco ich wygląd. Dla przykładu Gil ma różowe oczy, a Toralei pomarańczowy nosek.

Zobacz także inne najlepsze filmy Monster High.

Monster High: Podwodna straszyprzygoda
Tytuł oryginalny

Monster High: The Great Scarrier Reef

Gatunek

animacja

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2016

Data światowej premiery

10.03.2016

Czas trwania

71 min.

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddkpl8h
ddkpl8h
ddkpl8h