Trwa ładowanie...
d12mj9d
d12mj9d

Monster High: Podwodna straszyprzygoda

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Animacja "Monster High: Podwodna Straszyprzygoda" to jeden z wielu telewizyjnych filmów pełnometrażowych z serii Monster High. Tym razem straszyciółki trafią w głębiny morskie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monster High: Podwodna straszyprzygoda Youtube.com - stopklatki

Monster High: Podwodna straszyprzygoda – zarys fabuły

Akcja filmu "Monster High: Podwodna straszyprzygoda" rozpoczyna się sceną, w której straszyciółki wypoczywają nad szkolnym basenem. Błogie lenistwo zakłóca pojawienie się łodzi podwodnej z Lagooną Blue na pokładzie. Upiorki wsiadają do machiny i zaraz zostają porwane w głąb basenu. Jak się okaże, trafią w głębiny morza, skąd pochodzi Lagoona. To będzie dla niej szansa, aby stawić czoło swoim największym lękom z przeszłości.

To będzie niezapomniana podróż. Bohaterki filmu "Monster High: Podwodna straszyprzygoda" będą musiały przygotować się na szereg niespodziewanych zwrotów akcji. Sama zaś Lagoona będzie miała okazję wziąć udział w Syrenim Show, stanąć twarzą w twarz z dawną rywalką, a także zmierzyć się z niebezpiecznym morskim potworem.

Monster High: Podwodna straszyprzygoda

  • Oryginalny tytuł filmu inspirowany jest nazwą Great Barrier Reef, czyli Wielka Rafa Koralowa, która znajduje się u wybrzeży Australii. 'The Great Scarrier Reef' przetłumaczona została na język polski jako 'Wielka Rafa Upiorkowa'. Wielka Rafa Koralowa pojawia się także w innym filmie z serii Monster High – "Monster High: Ucieczka ze Skalnej Czaszki".
  • Film "Monster High: Podwodna straszyprzygoda" został zadedykowany Tori, chorej dziewczynce, która spełniła swoje marzenie i dzięki firmie Mattel zaprojektowała własną lalkę Monster High.
  • Choć film "Monster High: Podwodna straszyprzygoda" zrealizowany został w technologii komputerowej, to wspomnienia bohaterów przedstawione są w formie rysunkowej.
  • W filmie pojawiają się trzy piosenki: "Get Into the Swim", "Dive In" i "Face the Tide".
  • Po przemianie upiorek w syreny zmienia się nieco ich wygląd. Dla przykładu Gil ma różowe oczy, a Toralei pomarańczowy nosek.

Zobacz także inne najlepsze filmy Monster High.

Monster High: Podwodna straszyprzygoda
Tytuł oryginalny

Monster High: The Great Scarrier Reef

Gatunek

animacja

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2016

Data światowej premiery

10.03.2016

Czas trwania

71 min.

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

Share
d12mj9d
d12mj9d
d12mj9d
d12mj9d