Trwa ładowanie...
d3xy7u0

Monster High: Strach, kamera, akcja!

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Animacja "Monster High: Strach, kamera, akcja!" to jeden z kilkunastu filmów pełnometrażowych o perypetiach straszyciółek z Monster High. W tej części główną bohaterką jest Draculaura.
d3xy7u0
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Monster High

Monster High: Strach, kamera, akcja! – zarys fabuły

Akcja filmu "Monster High: Strach, kamera, akcja!" przenosi widza do dalekiej Transylwanii, rodzinnej krainy jednej ze straszyciółek, Draculaury. Dziewczyna wyrusza tam razem z innymi uczennicami Straszyceum, aby objąć wampirzy tron i stać się królową wszystkich wampirów. Niestety nie ma poważania wśród pobratymców, a sama godność monarsza wiąże się z poddaństwem niejakiemu Lordowi Stockerowi. Draculaura będzie musiała udowodnić, że jest prawowitą następczynią tronu, a potwierdzić ma to odnalezienie starożytnego Wampirzego Serca.

W ten sposób bohaterki filmu "Monster High: Strach, kamera, akcja!" udają się w niesamowitą podróż do Londoomu, Nowego Gorleanu i Hauntywood. Będą miały okazję zalśnić w świetle reflektorów, spacerując po czarnym dywanie. Draculaura zaś stanie w obliczu swoich wampirzych mocy i walki o tron.

Monster High: Strach, kamera, akcja! – ciekawostki

  • W filmie "Monster High: Strach, kamera, akcja!" pojawiają się dwaj nowi wampirzy bohaterowie. Ich imiona, Alucard i Edweird, nawiązują do sławnych w kinematografii bohaterów: Acularda, syna Draculi w filmie z 1943 roku, a także Edwarda Cullena z sagi "Zmierzch".
  • Film "Monster High: Strach, kamera, akcja!", jak większość filmów Monster High, nawiązuje do wielu elementów świata rzeczywistego. Pojawiają się miasta Londoom, Nowy Gorlean i Hountywood, czyli Londyn, Nowy Orlean i Hollywood, postać Scareantino tj. Quentina Tarantino czy Williama Szokspeara, czyli Williama Sheakespeare'a.

Zobacz także inne najlepsze filmy Monster High.

Monster High: Strach, kamera, akcja!
Tytuł oryginalny

Monster High: Frights, Camera, Action!

Gatunek

animowany

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2014

Data światowej premiery

25.03.2014

Czas trwania

71 min.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xy7u0
d3xy7u0
d3xy7u0