Trwa ładowanie...
31-03-2006 15:05

Na lody, które w końcu czas przełamać

Na lody, które w końcu czas przełamać
d1ph7uj
d1ph7uj

Nadchodzący weekend zapowiada się iście wiosennie. W ogródkach coraz śmielej rozkwitają krokusy, zimowe kurtki można odłożyć do szafy na następny zimny sezon. W kinie również pojawiły się pierwsze wiosenne akcenty.

Wraz z wiosną lody topnieją. Wokół lodowego tematu osadzono dwie z tego tygodniowych premier: Epokę lodowcową 2 oraz Nagi instynkt 2.

Gdy rozpoczyna się akcja filmu, epoka lodowcowa ma się ku końcowi. Lody pękają, śniegi topnieją, a zwierzęta cieszą się nowo zdobytą wolnością. Maniek chce założyć rodzinę, dawno jednak nie spotkał na swej drodze żadnego innego mamuta i boi się, że może być ostatnim przedstawicielem swojego gatunku.

Epoka lodowcowa jest już tytułem sprawdzonym. Wiemy, no co stać jej twórców, czego możemy się spodziewać, nie unikniemy natomiast porównań do pierwowzoru, ale te pojawiają się przy każdej kontynuacji...

Również Nagi instynkt 2 jest kontynuacją tego samego tytułu, który na ekranach kin pojawił się czternaście lat wcześniej i wywołał wówczas spore zamieszanie. W drugiej części thrillera ponownie zobaczymy Sharon Stone. Partnerujący jej wówczas Michael Douglas zrezygnował z partnerowania kusicielce, gdyż jak sam stwierdził „w jego wieku nie wypada już biegać przed kamerą z gołym tyłkiem”.

Wśród premier znalazł się też polski film bazujący na życiu Leona Niemczyka pt.: Po sezonie z nim samym w roli głównej. Pojawia się także horror o telefonie, którego lepiej było nie odbierać (Kiedy dzwoni nieznajomy)
. A TO JUŻ SZCZEGÓŁY NASZYCH TEGO TYGODNIOWYCH POLECANEK KINOWYCH

d1ph7uj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ph7uj